Zawody żużlowe

Aktualnie pobierane programy

Finał Złotego Kasku w Zielonej Górze... (2017-04-20) 5godz 39min 38sek temu
Dackarna Malilla vs Elit Vetlanda... (2017-07-11) 9godz 37min 46sek temu
Dackarna Malilla vs Elit Vetlanda... (2017-07-11) 9godz 37min 50sek temu
Finał DPŚ w Lesznie... (2017-07-08) 10godz 12min 41sek temu
MRGARDEN GKM Grudziądz vs Grupa Azoty Unia Tarnów... (2018-06-17) 10godz 23min 32sek temu
Finał SEC w Gustrow... (2018-07-14) 10godz 27min 10sek temu
Dackarna Malilla vs Elit Vetlanda... (2017-07-11) 11godz 6min 36sek temu
Dackarna Malilla vs Elit Vetlanda... (2017-07-11) 11godz 57min 05sek temu
Orzeł Łódź vs Arge Speedway Wanda Kraków... (2017-04-09) 13godz 28min 43sek temu
Zdunek Wybrzeże Gdańsk vs Lokomotiv Daugavpils... (2017-04-09) 13godz 31min 10sek temu

Tabele

Ekstraliga

M Drużyna M Bon Pkt Z R P +/-
1. Fogo Unia Leszno 10 3 18 7 1 2 +124
2. Betard Sparta Wrocław 10 2 15 6 1 3 +70
3. Cash Broker Stal Gorzów 10 3 15 6 0 4 +47
4. forBET Włókniarz Częstochowa 10 0 13 6 1 3 +6
5. Get Well Toruń 10 2 10 4 0 6 -43
6. Grupa Azoty Unia Tarnów 10 0 8 4 0 6 -72
7. Falubaz Zielona Góra 10 1 7 3 0 7 -28
8. MRGARDEN GKM Grudziądz 10 1 6 2 1 7 -104

Polska Liga Żużlowa

M Drużyna M B Pkt Z R P +/-
1. Speed Car Motor Lublin 11 4 25 10 1 0 +203
2. ROW Rybnik 11 2 14 6 0 5 +142
3. Car Gwarant Start Gniezno 9 0 12 6 0 3 +41
4. Lokomotiv Daugavpils 8 1 11 5 0 3 -15
5. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 10 0 8 4 0 6 +30
6. Euro Finannce Polonia Piła 7 0 4 2 0 5 -86
7. Orzeł Łódź 7 0 3 1 1 5 -33
8. Arge Speedway Wanda 9 0 2 1 0 8 -282

Polska 2. Liga Żużlowa

M Drużyna M Bon Pkt Z R P +/-
1. MDM Komputery TŻ Ostrovia 9 3 18 7 1 1 +129
2. Stal Rzeszów 8 2 17 7 1 0 +106
3. Stainer Unia Kolejarz Rawicz 9 2 13 5 1 3 +60
4. OK Kolejarz Opole 9 1 9 4 0 5 -25
5. Iveston PSŻ Poznań 8 0 5 2 1 5 -50
6. Polonia Bydgoszcz 8 1 5 2 0 6 -128
7. KSM Krosno 9 0 2 1 0 8 -92

Grand Prix

M Zawodnik Kraj Suma
1. Tai Woffinden #108 W. Brytania 65
2. Fredrik Lindgren #66 Szwecja 54
3. Emil Sajfutdinow #89 Rosja 48
4. Maciej Janowski #71 Polska 47
5. Greg Hancock #45 USA 41
6. Artiom Łaguta #222 Rosja 41
7. Patryk Dudek #692 Polska 36
8. Bartosz Zmarzlik #95 Polska 36
9. Jason Doyle #69 Australia 35
10. Chris Holder #23 Australia 31
11. Matej Zagar #55 Słowenia 28
12. Nicki Pedersen #110 Dania 25
13. Przemysław Pawlicki #59 Polska 14
14. Craig Cook #111 W. Brytania 9
15. Niels Kristian Iversen #88 Dania 9
16. Krzysztof Kasprzak Polska 7
17. Andreas Jonsson Szwecja 7
18. Vaclav Milik Czechy 6
19. Martin Vaculik #54 Słowacja 4
20. Michael Jepsen Jensen Dania 4
21. Maksym Drabik Polska 2
22. Bartosz Smektała Polska 2
23. Mikkel Michelsen Dania 1
24. Mikkel Bech Dania 0

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.