Mecze - Polska 1 Liga Żużlowa

Data i godzina Mecz Program
2020-10-10 16:30 Start Gniezno vs Apator Toruń pobierz program [253]
2020-10-10 14:00 Polonia Bydgoszcz vs TŻ Ostrovia pobierz program [112]
2020-10-05 19:15 Start Gniezno vs Apator Toruń pobierz program [86]
2020-10-04 16:00 Unia Tarnów vs Wybrzeże Gdańsk pobierz program [173]
2020-10-04 14:00 Lokomotiv Daugavpils vs Orzeł Łódź pobierz program [39]
2020-10-04 13:30 Polonia Bydgoszcz vs TŻ Ostrovia pobierz program [136]
2020-10-02 16:30 Orzeł Łódź vs Polonia Bydgoszcz pobierz program [117]
2020-09-27 14:00 Zdunek Wybrzeże Gdańsk vs Lokomotiv Daugavpils pobierz program [124]
2020-09-26 19:15 Apator Toruń vs Unia Tarnów pobierz program [287]
2020-09-26 14:00 Orzeł Łódź vs Polonia Bydgoszcz pobierz program [72]
2020-09-20 14:00 Polonia Bydgoszcz vs Unia Tarnów pobierz program [273]
2020-09-19 14:00 Lokomotiv Daugavpils vs Malesa TŻ Ostrovia pobierz program [59]
2020-09-18 17:00 Lokomotiv Daugavpils vs Unia Tarnów pobierz program [41]
2020-09-17 19:00 Start Gniezno vs Wybrzeże Gdańsk pobierz program [176]
2020-09-17 19:00 Start Gniezno vs Wybrzeże Gdańsk pobierz program [36]
2020-09-13 14:00 Apator Toruń vs Lokomotiv Daugavpils pobierz program [166]
2020-09-12 16:30 TŻ Ostrovia vs Orzeł Łódź pobierz program [284]
2020-09-12 14:00 Wybrzeże Gdańsk vs Polonia Bydgoszcz pobierz program [183]
2020-09-10 19:00 Unia Tarnów vs Start Gniezno pobierz program [144]
2020-09-10 16:30 Polonia Bydgoszcz vs Lokomotiv Daugavpils pobierz program [155]
2020-09-07 17:00 Start Gniezno vs Polonia Bydgoszcz pobierz program [119]
2020-09-07 17:00 Lokomotiv Daugavpils vs Unia Tarnów pobierz program [23]
2020-09-05 19:15 Orzeł Łódź vs Wybrzeże Gdańsk pobierz program [196]
2020-09-05 19:15 Start Gniezno vs Polonia Bydgoszcz pobierz program [52]
2020-09-05 16:30 TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski vs Apator Toruń pobierz program [290]
2020-09-03 18:00 Polonia Bydgoszcz vs Lokomotiv Daugavpils pobierz program [22]
2020-08-30 14:00 Polonia Bydgoszcz vs Lokomotiv Daugavpils pobierz program [110]
2020-08-30 14:00 Unia Tarnów vs TŻ Ostrovia pobierz program [226]
2020-08-29 16:30 Start Gniezno vs Orzeł Łódź pobierz program [233]
2020-08-27 18:00 Wybrzeże Gdańsk vs Apator Toruń pobierz program [276]
2020-08-27 18:00 Wybrzeże Gdańsk vs Apator Toruń pobierz program [47]
2020-08-23 14:00 Apator Toruń vs Polonia Bydgoszcz pobierz program [412]
2020-08-21 16:30 TŻ Ostrovia vs Wybrzeże Gdańsk pobierz program [294]
2020-08-17 18:00 Polonia Bydgoszcz vs Apator Toruń pobierz program [338]
2020-08-16 14:00 Start Gniezno vs Lokomotiv Daugavpils pobierz program [21]
2020-08-15 16:30 Unia Tarnów vs Orzeł Łódź pobierz program [71]
2020-08-09 14:00 Lokomotiv Daugavpils vs Polonia Bydgoszcz pobierz program [142]
2020-08-06 20:15 Apator Toruń vs TŻ Ostrovia pobierz program [515]
2020-08-06 18:00 Unia Tarnów vs Lokomotiv Daugavpils pobierz program [204]
2020-08-03 20:15 Polonia Bydgoszcz vs Start Gniezno pobierz program [382]
2020-08-03 18:00 Wybrzeże Gdańsk vs Orzeł Łódź pobierz program [252]
2020-08-02 14:00 Lokomotiv Daugavpils vs Apator Toruń pobierz program [205]
2020-08-01 19:15 Orzeł Łódź vs TŻ Ostrovia pobierz program [271]
2020-08-01 16:30 Polonia Bydgoszcz vs Wybrzeże Gdańsk pobierz program [389]
2020-08-01 14:00 Unia Tarnów vs Start Gniezno pobierz program [277]
2020-07-26 14:00 TŻ Ostrovia vs Lokomotiv Daugavpils pobierz program [361]
2020-07-25 19:15 Unia Tarnów vs Abramczyk Polonia Bydgoszcz pobierz program [329]
2020-07-25 16:30 Wybrzeże Gdańsk vs Start Gniezno pobierz program [295]
2020-07-25 14:00 Apator Toruń vs Orzeł Łódź pobierz program [375]
2020-07-19 14:00 Unia Tarnów vs Apator Toruń pobierz program [607]
2020-07-18 19:15 Start Gniezno vs TŻ Ostrovia pobierz program [378]
2020-07-18 16:30 Polonia Bydgoszcz vs Orzeł Łódź pobierz program [319]
2020-07-18 14:00 Lokomotiv Daugavpils vs Zdunek Wybrzeże Gdańsk pobierz program [111]
2020-07-12 14:00 TŻ Ostrovia vs Polonia Bydgoszcz pobierz program [368]
2020-07-11 19:15 Apator Toruń vs Start Gniezno pobierz program [671]
2020-07-11 16:30 Zdunek Wybrzeże Gdańsk vs Unia Tarnów pobierz program [434]
2020-07-11 14:00 Orzeł Łódź vs Lokomotiv Daugavpils pobierz program [167]
2019-10-13 17:00 Arged Malesa TŻ Ostrovia vs truly.work Stal Gorzów pobierz program [17]
2019-10-06 18:00 truly.work Stal Gorzów vs Arged Malesa TŻ Ostrovia pobierz program [10]
2019-10-06 15:00 PSŻ Poznań vs Orzeł Łódź pobierz program [3]
2019-09-29 19:00 truly.work Stal Gorzów vs Arged Malesa TŻ Ostrovia pobierz program [2]
2019-09-29 14:30 Orzeł Łódź vs PSŻ Poznań pobierz program [3]
2019-09-15 14:30 PGG ROW Rybnik vs Arged Malesa TŻ Ostrovia pobierz program [5]
2019-09-08 14:30 TŻ Ostrovia vs ROW Rybnik pobierz program [1]
2019-08-25 14:30 PGG ROW Rybnik vs Unia Tarnów pobierz program [9]
2019-08-25 14:30 Arged Malesa TŻ Ostrovia vs Car Gwarant Start Gniezno pobierz program [9]
2019-08-18 14:30 Car Gwarant Start Gniezno vs Arged Malesa TŻ Ostrovia pobierz program [1]
2019-08-17 16:00 Unia Tarnów vs PGG ROW Rybnik pobierz program [3]
2019-08-04 17:00 Lokomotiv Daugavpils vs Unia Tarnów pobierz program [1]
2019-08-04 14:30 TŻ Ostrovia vs Orzeł Łódź pobierz program
2019-08-03 16:15 Zdunek Wybrzeże Gdańsk vs Car Gwarant Start Gniezno pobierz program
2019-07-28 14:30 Orzeł Łódź vs PGG ROW Rybnik pobierz program [1]
2019-07-28 14:30 Car Gwarant Start Gniezno vs Arged Malesa TŻ Ostrovia pobierz program [6]
2019-07-27 20:15 Wybrzeże Gdańsk vs Unia Tarnów pobierz program [4]
2019-07-27 20:15 Wybrzeże Gdańsk vs Unia Tarnów pobierz program [2]
2019-06-30 17:15 Start Gniezno vs Unia Tarnów pobierz program
2019-06-30 14:30 Wybrzeże Gdańsk: vs Lokomotiv Daugavpils: pobierz program [3]
2019-06-23 17:15 Lokomotiv Daugavpils vs TŻ Ostrovia pobierz program
2019-06-23 14:30 Unia Tarnów vs PGG ROW Rybnik pobierz program
2019-06-22 20:15 Start Gniezno vs Orzeł Łódź pobierz program [3]
2019-06-22 20:15 Start Gniezno vs Orzeł Łódź pobierz program [1]
2019-06-22 16:00 Unia Kolejarz Rawicz vs Wanda Kraków pobierz program [1]
2019-06-15 18:00 ROW Rybnik vs Lokomotiv Daugavpils pobierz program
2019-06-15 16:15 Arged Malesa TŻ Ostrovia vs Zdunek Wybrzeże Gdańsk pobierz program [3]
2019-06-09 15:15 Lokomotiv Daugavpils vs Orzeł Łódź pobierz program [2]
2019-06-09 14:30 Unia Tarnów vs Car Gwarant Start Gniezno pobierz program
2019-06-09 14:30 Zdunek Wybrzeże Gdańsk vs PGG ROW Rybnik: pobierz program
2019-06-02 14:30 PGG ROW Rybnik vs Arged Malesa TŻ Ostrovia pobierz program
2019-06-02 14:30 Car Gwarant Start Gniezno vs Lokomotiv Daugavpils pobierz program
2019-06-01 16:15 Zdunek Wybrzeże Gdańsk vs Orzeł Łódź pobierz program [2]
2019-05-26 17:30 Orzeł Łódź vs Zdunek Wybrzeże Gdańsk pobierz program [5]
2019-05-26 17:15 Lokomotiv Daugavpils vs Car Gwarant Start Gniezno pobierz program [2]
2019-05-26 14:30 Arged Malesa TŻ Ostrovia vs PGG ROW Rybnik pobierz program [1]
2019-05-19 16:30 Orzeł Łódź vs Car Gwarant Start Gniezno pobierz program
2019-05-12 19:00 Orzeł Łódź vs Lokomotiv Daugavpils pobierz program [2]
2019-05-12 14:30 Car Gwarant Start Gniezno vs Unia Tarnów pobierz program [9]
2019-05-11 13:15 PGG ROW Rybnik vs Zdunek Wybrzeże Gdańsk pobierz program [3]
2019-05-05 15:15 Lokomotiv Daugavpils vs PGG ROW Rybnik pobierz program [1]
2019-05-05 14:30 Zdunek Wybrzeże Gdańsk vs Otrovia Ostrów Wlkp pobierz program [1]
2019-05-05 14:30 Unia Tarnów vs Orzeł Łódź pobierz program [6]

* Lista zdefiniowanych meczy aktualizowana jest do 48 godzin po ogłoszeniu składów nominowanych na dany mecz.