Mecze - Polska 1 Liga Żużlowa

Data i godzina Mecz Program
2020-09-20 14:00 Polonia Bydgoszcz vs Unia Tarnów Nowy program pobierz program [228]
2020-09-19 14:00 Lokomotiv Daugavpils vs Malesa TŻ Ostrovia Nowy program pobierz program [48]
2020-09-18 17:00 Lokomotiv Daugavpils vs Unia Tarnów pobierz program [33]
2020-09-17 19:00 Start Gniezno vs Wybrzeże Gdańsk pobierz program [160]
2020-09-17 19:00 Start Gniezno vs Wybrzeże Gdańsk pobierz program [34]
2020-09-13 14:00 Apator Toruń vs Lokomotiv Daugavpils pobierz program [161]
2020-09-12 16:30 TŻ Ostrovia vs Orzeł Łódź pobierz program [213]
2020-09-12 14:00 Wybrzeże Gdańsk vs Polonia Bydgoszcz pobierz program [166]
2020-09-10 19:00 Unia Tarnów vs Start Gniezno pobierz program [139]
2020-09-10 16:30 Polonia Bydgoszcz vs Lokomotiv Daugavpils pobierz program [149]
2020-09-07 17:00 Start Gniezno vs Polonia Bydgoszcz pobierz program [113]
2020-09-07 17:00 Lokomotiv Daugavpils vs Unia Tarnów pobierz program [20]
2020-09-05 19:15 Orzeł Łódź vs Wybrzeże Gdańsk pobierz program [189]
2020-09-05 19:15 Start Gniezno vs Polonia Bydgoszcz pobierz program [46]
2020-09-05 16:30 TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski vs Apator Toruń pobierz program [273]
2020-09-03 18:00 Polonia Bydgoszcz vs Lokomotiv Daugavpils pobierz program [21]
2020-08-30 14:00 Polonia Bydgoszcz vs Lokomotiv Daugavpils pobierz program [107]
2020-08-30 14:00 Unia Tarnów vs TŻ Ostrovia pobierz program [211]
2020-08-29 16:30 Start Gniezno vs Orzeł Łódź pobierz program [223]
2020-08-27 18:00 Wybrzeże Gdańsk vs Apator Toruń pobierz program [273]
2020-08-27 18:00 Wybrzeże Gdańsk vs Apator Toruń pobierz program [46]
2020-08-23 14:00 Apator Toruń vs Polonia Bydgoszcz pobierz program [406]
2020-08-21 16:30 TŻ Ostrovia vs Wybrzeże Gdańsk pobierz program [290]
2020-08-17 18:00 Polonia Bydgoszcz vs Apator Toruń pobierz program [331]
2020-08-16 14:00 Start Gniezno vs Lokomotiv Daugavpils pobierz program [18]
2020-08-15 16:30 Unia Tarnów vs Orzeł Łódź pobierz program [65]
2020-08-09 14:00 Lokomotiv Daugavpils vs Polonia Bydgoszcz pobierz program [135]
2020-08-06 20:15 Apator Toruń vs TŻ Ostrovia pobierz program [495]
2020-08-06 18:00 Unia Tarnów vs Lokomotiv Daugavpils pobierz program [200]
2020-08-03 20:15 Polonia Bydgoszcz vs Start Gniezno pobierz program [365]
2020-08-03 18:00 Wybrzeże Gdańsk vs Orzeł Łódź pobierz program [246]
2020-08-02 14:00 Lokomotiv Daugavpils vs Apator Toruń pobierz program [199]
2020-08-01 19:15 Orzeł Łódź vs TŻ Ostrovia pobierz program [268]
2020-08-01 16:30 Polonia Bydgoszcz vs Wybrzeże Gdańsk pobierz program [368]
2020-08-01 14:00 Unia Tarnów vs Start Gniezno pobierz program [276]
2020-07-26 14:00 TŻ Ostrovia vs Lokomotiv Daugavpils pobierz program [359]
2020-07-25 19:15 Unia Tarnów vs Abramczyk Polonia Bydgoszcz pobierz program [320]
2020-07-25 16:30 Wybrzeże Gdańsk vs Start Gniezno pobierz program [293]
2020-07-25 14:00 Apator Toruń vs Orzeł Łódź pobierz program [371]
2020-07-19 14:00 Unia Tarnów vs Apator Toruń pobierz program [604]
2020-07-18 19:15 Start Gniezno vs TŻ Ostrovia pobierz program [372]
2020-07-18 16:30 Polonia Bydgoszcz vs Orzeł Łódź pobierz program [308]
2020-07-18 14:00 Lokomotiv Daugavpils vs Zdunek Wybrzeże Gdańsk pobierz program [107]
2020-07-12 14:00 TŻ Ostrovia vs Polonia Bydgoszcz pobierz program [350]
2020-07-11 19:15 Apator Toruń vs Start Gniezno pobierz program [663]
2020-07-11 16:30 Zdunek Wybrzeże Gdańsk vs Unia Tarnów pobierz program [429]
2020-07-11 14:00 Orzeł Łódź vs Lokomotiv Daugavpils pobierz program [162]
2019-10-13 17:00 Arged Malesa TŻ Ostrovia vs truly.work Stal Gorzów pobierz program [215]
2019-10-06 18:00 truly.work Stal Gorzów vs Arged Malesa TŻ Ostrovia pobierz program [63]
2019-10-06 15:00 PSŻ Poznań vs Orzeł Łódź pobierz program [48]
2019-09-29 19:00 truly.work Stal Gorzów vs Arged Malesa TŻ Ostrovia pobierz program [34]
2019-09-29 14:30 Orzeł Łódź vs PSŻ Poznań pobierz program [130]
2019-09-15 14:30 PGG ROW Rybnik vs Arged Malesa TŻ Ostrovia pobierz program [457]
2019-09-08 14:30 TŻ Ostrovia vs ROW Rybnik pobierz program [436]
2019-08-25 14:30 PGG ROW Rybnik vs Unia Tarnów pobierz program [237]
2019-08-25 14:30 Arged Malesa TŻ Ostrovia vs Car Gwarant Start Gniezno pobierz program [333]
2019-08-18 14:30 Car Gwarant Start Gniezno vs Arged Malesa TŻ Ostrovia pobierz program [347]
2019-08-17 16:00 Unia Tarnów vs PGG ROW Rybnik pobierz program [269]
2019-08-04 17:00 Lokomotiv Daugavpils vs Unia Tarnów pobierz program [53]
2019-08-04 14:30 TŻ Ostrovia vs Orzeł Łódź pobierz program [232]
2019-08-03 16:15 Zdunek Wybrzeże Gdańsk vs Car Gwarant Start Gniezno pobierz program [132]
2019-07-28 14:30 Orzeł Łódź vs PGG ROW Rybnik pobierz program [141]
2019-07-28 14:30 Car Gwarant Start Gniezno vs Arged Malesa TŻ Ostrovia pobierz program [203]
2019-07-27 20:15 Wybrzeże Gdańsk vs Unia Tarnów pobierz program [195]
2019-07-27 20:15 Wybrzeże Gdańsk vs Unia Tarnów pobierz program [21]
2019-06-30 17:15 Start Gniezno vs Unia Tarnów pobierz program [177]
2019-06-30 14:30 Wybrzeże Gdańsk: vs Lokomotiv Daugavpils: pobierz program [123]
2019-06-23 17:15 Lokomotiv Daugavpils vs TŻ Ostrovia pobierz program [50]
2019-06-23 14:30 Unia Tarnów vs PGG ROW Rybnik pobierz program [364]
2019-06-22 20:15 Start Gniezno vs Orzeł Łódź pobierz program [165]
2019-06-22 20:15 Start Gniezno vs Orzeł Łódź pobierz program [12]
2019-06-22 16:00 Unia Kolejarz Rawicz vs Wanda Kraków pobierz program [4]
2019-06-15 18:00 ROW Rybnik vs Lokomotiv Daugavpils pobierz program [210]
2019-06-15 16:15 Arged Malesa TŻ Ostrovia vs Zdunek Wybrzeże Gdańsk pobierz program [265]
2019-06-09 15:15 Lokomotiv Daugavpils vs Orzeł Łódź pobierz program [37]
2019-06-09 14:30 Unia Tarnów vs Car Gwarant Start Gniezno pobierz program [182]
2019-06-09 14:30 Zdunek Wybrzeże Gdańsk vs PGG ROW Rybnik: pobierz program [219]
2019-06-02 14:30 PGG ROW Rybnik vs Arged Malesa TŻ Ostrovia pobierz program [265]
2019-06-02 14:30 Car Gwarant Start Gniezno vs Lokomotiv Daugavpils pobierz program [123]
2019-06-01 16:15 Zdunek Wybrzeże Gdańsk vs Orzeł Łódź pobierz program [145]
2019-05-26 17:30 Orzeł Łódź vs Zdunek Wybrzeże Gdańsk pobierz program [128]
2019-05-26 17:15 Lokomotiv Daugavpils vs Car Gwarant Start Gniezno pobierz program [22]
2019-05-26 14:30 Arged Malesa TŻ Ostrovia vs PGG ROW Rybnik pobierz program [331]
2019-05-19 16:30 Orzeł Łódź vs Car Gwarant Start Gniezno pobierz program [168]
2019-05-12 19:00 Orzeł Łódź vs Lokomotiv Daugavpils pobierz program [195]
2019-05-12 14:30 Car Gwarant Start Gniezno vs Unia Tarnów pobierz program [60]
2019-05-11 13:15 PGG ROW Rybnik vs Zdunek Wybrzeże Gdańsk pobierz program [287]
2019-05-05 15:15 Lokomotiv Daugavpils vs PGG ROW Rybnik pobierz program [48]
2019-05-05 14:30 Zdunek Wybrzeże Gdańsk vs Otrovia Ostrów Wlkp pobierz program [230]
2019-05-05 14:30 Unia Tarnów vs Orzeł Łódź pobierz program [108]
2019-04-28 18:00 Orzeł Łódź vs Car Gwarant Start Gniezno pobierz program [106]
2019-04-28 14:30 PGG ROW Rybnik vs Unia Tarnów pobierz program [277]
2019-04-28 14:30 Arged Malesa TŻ Ostrovia vs Lokomotiv Daugavpils pobierz program [213]
2019-04-21 18:00 PGG ROW Rybnik vs Orzeł Łódź pobierz program [313]
2019-04-14 14:30 Car Gwarant Start Gniezno vs PGG ROW Rybnik pobierz program [380]
2019-04-14 14:15 Lokomotiv Daugavpils vs Zdunek Wybrzeże Gdańsk pobierz program [41]
2019-04-13 20:00 Unia Tarnów vs Arged Malesa TŻ Ostrovia pobierz program [438]
2019-04-07 14:30 Zdunek Wybrzeże Gdańsk vs Unia Tarnów pobierz program [357]
2019-04-07 14:30 Arged Malesa TŻ Ostrovia vs Car Gwarant Start Gniezno pobierz program [311]
2019-04-06 20:15 ROW Rybnik vs Orzeł Łódź pobierz program [496]

* Lista zdefiniowanych meczy aktualizowana jest do 48 godzin po ogłoszeniu składów nominowanych na dany mecz.