Mecze - Nice Polska Liga Żużlowa

Data i godzina Mecz Program
2020-08-09 14:00 Lokomotiv Daugavpils vs Polonia Bydgoszcz Nowy program pobierz program [100]
2020-08-06 20:15 Apator Toruń vs TŻ Ostrovia Nowy program pobierz program [482]
2020-08-06 18:00 Unia Tarnów vs Lokomotiv Daugavpils Nowy program pobierz program [196]
2020-08-03 20:15 Polonia Bydgoszcz vs Start Gniezno pobierz program [347]
2020-08-03 18:00 Wybrzeże Gdańsk vs Orzeł Łódź pobierz program [235]
2020-08-02 14:00 Lokomotiv Daugavpils vs Apator Toruń pobierz program [192]
2020-08-01 19:15 Orzeł Łódź vs TŻ Ostrovia pobierz program [224]
2020-08-01 16:30 Polonia Bydgoszcz vs Wybrzeże Gdańsk pobierz program [367]
2020-08-01 14:00 Unia Tarnów vs Start Gniezno pobierz program [274]
2020-07-26 14:00 TŻ Ostrovia vs Lokomotiv Daugavpils pobierz program [358]
2020-07-25 19:15 Unia Tarnów vs Abramczyk Polonia Bydgoszcz pobierz program [319]
2020-07-25 16:30 Wybrzeże Gdańsk vs Start Gniezno pobierz program [288]
2020-07-25 14:00 Apator Toruń vs Orzeł Łódź pobierz program [363]
2020-07-19 14:00 Unia Tarnów vs Apator Toruń pobierz program [598]
2020-07-18 19:15 Start Gniezno vs TŻ Ostrovia pobierz program [365]
2020-07-18 16:30 Polonia Bydgoszcz vs Orzeł Łódź pobierz program [304]
2020-07-18 14:00 Lokomotiv Daugavpils vs Zdunek Wybrzeże Gdańsk pobierz program [102]
2020-07-12 14:00 TŻ Ostrovia vs Polonia Bydgoszcz pobierz program [346]
2020-07-11 19:15 Apator Toruń vs Start Gniezno pobierz program [658]
2020-07-11 16:30 Zdunek Wybrzeże Gdańsk vs Unia Tarnów pobierz program [419]
2020-07-11 14:00 Orzeł Łódź vs Lokomotiv Daugavpils pobierz program [158]
2019-10-13 17:00 Arged Malesa TŻ Ostrovia vs truly.work Stal Gorzów pobierz program [214]
2019-10-06 18:00 truly.work Stal Gorzów vs Arged Malesa TŻ Ostrovia pobierz program [63]
2019-10-06 15:00 PSŻ Poznań vs Orzeł Łódź pobierz program [48]
2019-09-29 19:00 truly.work Stal Gorzów vs Arged Malesa TŻ Ostrovia pobierz program [34]
2019-09-29 14:30 Orzeł Łódź vs PSŻ Poznań pobierz program [130]
2019-09-15 14:30 PGG ROW Rybnik vs Arged Malesa TŻ Ostrovia pobierz program [457]
2019-09-08 14:30 TŻ Ostrovia vs ROW Rybnik pobierz program [436]
2019-08-25 14:30 PGG ROW Rybnik vs Unia Tarnów pobierz program [236]
2019-08-25 14:30 Arged Malesa TŻ Ostrovia vs Car Gwarant Start Gniezno pobierz program [333]
2019-08-18 14:30 Car Gwarant Start Gniezno vs Arged Malesa TŻ Ostrovia pobierz program [347]
2019-08-17 16:00 Unia Tarnów vs PGG ROW Rybnik pobierz program [269]
2019-08-04 17:00 Lokomotiv Daugavpils vs Unia Tarnów pobierz program [53]
2019-08-04 14:30 TŻ Ostrovia vs Orzeł Łódź pobierz program [232]
2019-08-03 16:15 Zdunek Wybrzeże Gdańsk vs Car Gwarant Start Gniezno pobierz program [132]
2019-07-28 14:30 Orzeł Łódź vs PGG ROW Rybnik pobierz program [141]
2019-07-28 14:30 Car Gwarant Start Gniezno vs Arged Malesa TŻ Ostrovia pobierz program [202]
2019-07-27 20:15 Wybrzeże Gdańsk vs Unia Tarnów pobierz program [195]
2019-07-27 20:15 Wybrzeże Gdańsk vs Unia Tarnów pobierz program [21]
2019-06-30 17:15 Start Gniezno vs Unia Tarnów pobierz program [177]
2019-06-30 14:30 Wybrzeże Gdańsk: vs Lokomotiv Daugavpils: pobierz program [122]
2019-06-23 17:15 Lokomotiv Daugavpils vs TŻ Ostrovia pobierz program [50]
2019-06-23 14:30 Unia Tarnów vs PGG ROW Rybnik pobierz program [364]
2019-06-22 20:15 Start Gniezno vs Orzeł Łódź pobierz program [164]
2019-06-22 20:15 Start Gniezno vs Orzeł Łódź pobierz program [12]
2019-06-22 16:00 Unia Kolejarz Rawicz vs Wanda Kraków pobierz program [3]
2019-06-15 18:00 ROW Rybnik vs Lokomotiv Daugavpils pobierz program [210]
2019-06-15 16:15 Arged Malesa TŻ Ostrovia vs Zdunek Wybrzeże Gdańsk pobierz program [263]
2019-06-09 15:15 Lokomotiv Daugavpils vs Orzeł Łódź pobierz program [37]
2019-06-09 14:30 Unia Tarnów vs Car Gwarant Start Gniezno pobierz program [182]
2019-06-09 14:30 Zdunek Wybrzeże Gdańsk vs PGG ROW Rybnik: pobierz program [219]
2019-06-02 14:30 PGG ROW Rybnik vs Arged Malesa TŻ Ostrovia pobierz program [265]
2019-06-02 14:30 Car Gwarant Start Gniezno vs Lokomotiv Daugavpils pobierz program [123]
2019-06-01 16:15 Zdunek Wybrzeże Gdańsk vs Orzeł Łódź pobierz program [145]
2019-05-26 17:30 Orzeł Łódź vs Zdunek Wybrzeże Gdańsk pobierz program [127]
2019-05-26 17:15 Lokomotiv Daugavpils vs Car Gwarant Start Gniezno pobierz program [22]
2019-05-26 14:30 Arged Malesa TŻ Ostrovia vs PGG ROW Rybnik pobierz program [331]
2019-05-19 16:30 Orzeł Łódź vs Car Gwarant Start Gniezno pobierz program [168]
2019-05-12 19:00 Orzeł Łódź vs Lokomotiv Daugavpils pobierz program [195]
2019-05-12 14:30 Car Gwarant Start Gniezno vs Unia Tarnów pobierz program [59]
2019-05-11 13:15 PGG ROW Rybnik vs Zdunek Wybrzeże Gdańsk pobierz program [287]
2019-05-05 15:15 Lokomotiv Daugavpils vs PGG ROW Rybnik pobierz program [48]
2019-05-05 14:30 Zdunek Wybrzeże Gdańsk vs Otrovia Ostrów Wlkp pobierz program [230]
2019-05-05 14:30 Unia Tarnów vs Orzeł Łódź pobierz program [108]
2019-04-28 18:00 Orzeł Łódź vs Car Gwarant Start Gniezno pobierz program [106]
2019-04-28 14:30 PGG ROW Rybnik vs Unia Tarnów pobierz program [277]
2019-04-28 14:30 Arged Malesa TŻ Ostrovia vs Lokomotiv Daugavpils pobierz program [213]
2019-04-21 18:00 PGG ROW Rybnik vs Orzeł Łódź pobierz program [313]
2019-04-14 14:30 Car Gwarant Start Gniezno vs PGG ROW Rybnik pobierz program [380]
2019-04-14 14:15 Lokomotiv Daugavpils vs Zdunek Wybrzeże Gdańsk pobierz program [41]
2019-04-13 20:00 Unia Tarnów vs Arged Malesa TŻ Ostrovia pobierz program [437]
2019-04-07 14:30 Zdunek Wybrzeże Gdańsk vs Unia Tarnów pobierz program [357]
2019-04-07 14:30 Arged Malesa TŻ Ostrovia vs Car Gwarant Start Gniezno pobierz program [311]
2019-04-06 20:15 ROW Rybnik vs Orzeł Łódź pobierz program [496]
2019-03-30 20:15 Orzeł Łódź vs TŻ Ostrovia pobierz program [471]
2019-03-29 17:30 Stelmet Falubaz Zielona Góra vs ROW Rybnik pobierz program [20]
2019-03-29 16:00 Euro Finance Polonia vs Lokomotiv Daugavpils pobierz program [27]
2019-03-28 14:30 Car Gwarant Start Gniezno vs truly.work Stal Gorzów pobierz program [99]
2019-03-24 14:30 Zdunek Wybrzeże Gdańsk vs Speed Car Motor Lublin pobierz program [26]
2019-03-24 14:30 Car Gwarant Start Gniezno vs ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz pobierz program [31]
2019-03-22 16:30 Unia Tarnów vs Motor Lublin pobierz program [67]
2018-10-07 18:15 ROW Rybnik vs Falubaz Zielona Góra pobierz program [115]
2018-10-07 15:15 MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp vs Euro Finannce Polonia Piła pobierz program [72]
2018-09-30 15:30 Falubaz Zielona Góra vs ROW Rybnik pobierz program [124]
2018-09-23 14:30 Speed Car Motor Lublin vs ROW Rybnik pobierz program [487]
2018-09-16 14:30 ROW Rybnik vs Speed Car Motor Lublin pobierz program [411]
2018-09-08 16:15 Speed Car Motor Lublin vs Lokomotiv Daugavpils pobierz program [171]
2018-09-08 16:15 ROW Rybnik vs Car Gwarant Start Gniezno pobierz program [328]
2018-09-02 14:30 Car Gwarant Start Gniezno vs ROW Rybnik pobierz program [272]
2018-09-02 14:30 Car Gwarant Start Gniezno vs ROW Rybnik pobierz program [22]
2018-08-26 16:30 Arge Speedway Wanda Kraków vs Zdunek Wybrzeże Gdańsk pobierz program [38]
2018-08-26 14:30 Euro Finannce Polonia Piła vs ROW Rybnik pobierz program [102]
2018-08-26 14:30 Orzeł Łódź vs Speed Car Motor Lublin pobierz program [154]
2018-08-25 16:00 Orzeł Łódź vs Zdunek Wybrzeże Gdańsk pobierz program [87]
2018-08-19 17:00 Zdunek Wybrzeże Gdańsk vs Euro Finannce Polonia Piła pobierz program [56]
2018-08-19 17:00 Orzeł Łódź vs Arge Speedway Wanda Kraków pobierz program [80]
2018-08-19 14:30 ROW Rybnik vs Lokomotiv Daugavpils pobierz program [110]
2018-08-19 14:30 Car Gwarant Start Gniezno vs Speed Car Motor Lublin pobierz program [279]
2018-08-17 17:15 Orzeł Łódź vs Euro Finannce Polonia Piła pobierz program [99]
2018-08-12 16:15 Orzeł Łódź vs ROW Rybnik pobierz program [209]

* Lista zdefiniowanych meczy aktualizowana jest do 48 godzin po ogłoszeniu składów nominowanych na dany mecz.