Mecze - Polska 2 Liga Żużlowa

Data i godzina Mecz Program
2021-09-26 12:00 Trans MF Landshut Devils vs OK Bedmet Kolejarz Opole Nowy program pobierz program [16]
2021-09-12 12:00 OK Bedmet Kolejarz Opole vs Optibet Lokomotiv Daugavpils pobierz program [128]
2021-09-11 15:00 Metalika Recycling Kolejarz Rawicz vs Trans MF Landshut Devils pobierz program [67]
2021-09-06 17:00 Optibet Lokomotiv Daugavpils vs OK Bedmet Kolejarz Opole pobierz program [71]
2021-09-05 12:00 Trans MF Landshut Devils vs Metalika Recycling Kolejarz Rawicz pobierz program [127]
2021-08-22 17:15 Lokomotiv Daugavpils vs Kolejarz Opole pobierz program [44]
2021-08-22 12:00 Trans MF Landshut Devils vs Metalika Recycling Kolejarz Rawicz pobierz program [70]
2021-08-21 14:00 Stal Rzeszów vs PSŻ Poznań pobierz program [86]
2021-08-15 12:00 SpecHouse PSŻ Poznań vs Wolfe Wittstock pobierz program [53]
2021-08-14 14:00 Kolejarz Opole vs Stal Rzeszów pobierz program [124]
2021-08-08 17:00 SpecHouse PSŻ Poznań vs Trans MF Landshut Devils pobierz program [33]
2021-08-08 12:00 Stal Rzeszów vs Kolejarz Rawicz pobierz program [139]
2021-08-07 12:00 Wolfe Wittstock vs OK Bedmet Kolejarz Opole pobierz program [63]
2021-07-31 12:00 Kolejarz Rawicz vs Wolfe Wittstock pobierz program [112]
2021-07-23 16:00 Trans MF Landshut Devils vs Optibet Lokomotiv Daugavpils pobierz program [60]
2021-07-18 17:00 Metalika Recycling Kolejarz Rawicz vs OK Bedmet Kolejarz Opole pobierz program [85]
2021-07-18 17:00 Optibet Lokomotiv Daugavpils vs 7R Stolaro Stal Rzeszów pobierz program [86]
2021-07-17 12:00 Trans MF Landshut Devils vs SpecHouse PSŻ Poznań pobierz program [67]
2021-07-11 17:00 SpecHouse PSŻ Poznań vs Optibet Lokomotiv Daugavpils pobierz program [34]
2021-07-11 12:00 OK Bedmet Kolejarz Opole vs Trans MF Landshut Devils pobierz program [120]
2021-07-10 12:00 Wolfe Wittstock vs 7R Stolaro Stal Rzeszów pobierz program [91]
2021-07-04 12:00 Optibet Lokomotiv Daugavpils vs SpecHouse PSŻ Poznań pobierz program [74]
2021-07-03 16:00 Kolejarz Opole vs Kolejarz Rawicz pobierz program [201]
2021-07-03 12:00 Stal Rzeszów vs Wolfe Wittstock pobierz program [95]
2021-06-30 17:00 Wolfe Wittstock vs Optibet Lokomotiv Daugavpils pobierz program [42]
2021-06-27 12:00 Trans MF Landshut Devils vs Wolfe Wittstock pobierz program [82]
2021-06-26 12:00 Kolejarz Rawicz vs PSŻ Poznań pobierz program [89]
2021-06-20 19:45 7R Stolaro Stal Rzeszów vs Trans MF Landshut Devils pobierz program [144]
2021-06-20 12:00 SpecHouse PSŻ Poznań vs OK Bedmet Kolejarz Opole pobierz program [99]
2021-06-19 12:00 Wolfe Wittstock vs Kolejarz Rawicz pobierz program [86]
2021-06-13 16:00 Kolejarz Opole vs Wolfe Wittstock pobierz program [96]
2021-06-13 12:00 Trans MF Landshut Devils vs 7R Stolaro Stal Rzeszów pobierz program [83]
2021-06-06 12:00 Stal Rzeszów vs Kolejarz Opole pobierz program [147]
2021-06-05 12:00 Wolfe Wittstock vs SpecHouse PSŻ Poznań pobierz program [94]
2021-05-30 18:00 PSŻ Poznań vs Stal Rzeszów pobierz program [76]
2021-05-30 12:00 Kolejarz Opole vs Lokomotiv Daugavpils pobierz program [205]
2021-05-23 15:00 PSŻ Poznań vs Kolejarz Rawicz pobierz program [85]
2021-05-21 16:00 Trans MF Landshut Devils vs OK Bedmet Kolejarz Opole pobierz program [222]
2021-05-16 12:00 Kolejarz Rawicz vs Stal Rzeszów pobierz program [195]
2021-05-15 15:00 Kolejarz Opole vs PSŻ Poznań pobierz program [216]
2020-10-11 11:45 Kolejarz Opole vs RzTŻ Rzeszów pobierz program [283]
2020-10-10 11:45 Kolejarz Rawicz vs Wilki Krosno pobierz program [96]
2020-10-09 16:00 Wolfe Wittstock vs PSŻ Poznań pobierz program [57]
2020-10-04 11:45 Wilki Krosno vs Kolejarz Opole pobierz program [186]
2020-09-19 11:45 Kolejarz Opole vs PSŻ Poznań pobierz program [113]
2020-09-18 16:00 RzTŻ Rzeszów vs Wilki Krosno pobierz program [231]
2020-09-13 11:45 PSŻ Poznań vs RzTŻ Rzeszów pobierz program [108]
2020-09-12 11:45 Kolejarz Rawicz vs Kolejarz Opole pobierz program [72]
2020-09-11 16:00 Wilki Krosno vs Wolfe Wittstock pobierz program [124]
2020-09-07 16:45 PSŻ Poznań vs Wilki Krosno pobierz program [89]
2020-09-06 11:45 Wolfe Wittstock vs Kolejarz Opole pobierz program [73]
2020-09-05 11:45 PSŻ Poznań vs Wilki Krosno pobierz program [21]
2020-09-04 16:00 RzTŻ Rzeszów vs Kolejarz Rawicz pobierz program [115]
2020-08-30 11:45 Wilki Krosno vs PSŻ Poznań pobierz program [126]
2020-08-29 11:45 Kolejarz Rawicz vs RzTŻ Rzeszów pobierz program [57]
2020-08-29 11:45 Kolejarz Rawicz vs RzTŻ Rzeszów pobierz program [15]
2020-08-28 16:00 Kolejarz Opole vs Wolfe Wittstock pobierz program [87]
2020-08-23 11:45 Wolfe Wittstock vs Wilki Krosno pobierz program [109]
2020-08-22 11:45 Kolejarz Opole vs Kolejarz Rawicz pobierz program [62]
2020-08-21 16:00 RzTŻ Rzeszów vs PSŻ Poznań pobierz program [131]
2020-08-16 11:45 PSŻ Poznań vs Kolejarz Opole pobierz program [100]
2020-08-15 11:45 Kolejarz Rawicz vs Wolfe Wittstock pobierz program [149]
2020-08-14 16:00 Wilki Krosno vs RzTŻ Rzeszów pobierz program [248]
2020-08-09 11:45 Kolejarz Opole vs Wilki Krosno pobierz program [196]
2020-08-08 11:45 Kolejarz Rawicz vs PSŻ Poznań pobierz program [94]
2020-08-07 16:00 Wolfe Wittstock vs RzTŻ Rzeszów pobierz program [121]
2020-08-02 11:45 PSŻ Poznań vs Wolfe Wittstock pobierz program [91]
2020-08-01 11:45 Wilki Krosno vs Kolejarz Rawicz pobierz program [243]
2020-07-31 16:00 RzTŻ Rzeszów vs Kolejarz Opole pobierz program [238]
2019-10-06 15:00 PSŻ Poznań vs Orzeł Łódź pobierz program [23]
2019-09-29 14:30 Orzeł Łódź vs PSŻ Poznań pobierz program [9]
2019-09-15 15:15 Polonia Bydgoszcz vs PSŻ Poznań pobierz program [11]
2019-09-08 15:00 PSŻ Poznań vs Polonia Bydgoszcz pobierz program [5]
2019-08-25 17:00 PSŻ Poznań vs Kolejarz Opole pobierz program [2]
2019-08-25 17:00 Polonia Bydgoszcz vs Wilki Krosno pobierz program [3]
2019-08-17 16:45 Wilki Krosno vs ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz pobierz program [91]
2019-08-04 17:00 Polonia Piła vs Wanda Kraków pobierz program [11]
2019-08-04 17:00 ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz vs Stainer Unia Kolejarz Rawicz pobierz program [37]
2019-08-04 17:00 PSŻ Poznań vs Kolejarz Opole pobierz program [1]
2019-08-02 17:00 OK Bedmet Kolejarz Opole vs Speedway Wanda Kraków pobierz program [37]
2019-07-28 17:00 Kolejarz Opole vs Polonia Bydgoszcz pobierz program
2019-07-28 16:00 Speedway Wanda Kraków vs Wilki Krosno pobierz program [3]
2019-07-26 18:00 Speedway Wanda Kraków vs Stainer Unia Kolejarz Rawicz pobierz program [1]
2019-07-07 14:15 Euro Finannce Polonia Piła vs OK Bedmet Kolejarz Opole pobierz program [3]
2019-06-30 17:00 PSŻ Poznań vs Speedway Wanda Kraków pobierz program [2]
2019-06-23 17:00 Kolejarz Opole vs Wilki Krosno pobierz program [3]
2019-06-23 17:00 PSŻ Poznań vs Polonii Piła: pobierz program [2]
2019-06-21 17:00 Polonia Bydgoszcz vs Polonia Piła pobierz program [1]
2019-06-21 17:00 OK Bedmet Kolejarz Opole vs Speedway Wanda Kraków pobierz program [3]
2019-06-15 17:00 Wanda Kraków vs PSŻ Poznań pobierz program
2019-06-09 17:00 OK Bedmet Kolejarz Opole vs Stainer Unia Kolejarz Rawicz pobierz program
2019-06-09 17:00 ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz vs Wilki Krosno pobierz program [1]
2019-06-09 16:00 Speedway Wanda Kraków vs Euro Finannce Polonia Piła pobierz program [2]
2019-06-02 17:15 Wilki Krosno vs Euro Finannce Polonia Piła pobierz program [10]
2019-06-02 16:00 Speedway Wanda Kraków vs ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz pobierz program [11]
2019-06-01 16:00 Stainer Unia Kolejarz Rawicz vs Power Duck Iveston PSŻ Poznań pobierz program [14]
2019-05-26 16:00 Power Duck Iveston PSŻ Poznań vs Stainer Unia Kolejarz Rawicz pobierz program
2019-05-26 15:00 ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz vs Speedway Wanda Kraków pobierz program
2019-05-26 14:45 Euro Finannce Polonia Piła vs Wilki Krosno pobierz program [2]
2019-05-19 17:00 Wilki Krosno vs OK Bedmet Kolejarza Opole pobierz program [4]

* Lista zdefiniowanych meczy aktualizowana jest do 48 godzin po ogłoszeniu składów nominowanych na dany mecz.

...