Mecze - Polska 2. Liga Żużlowa

Generuj pusty program do ręcznego wypełnienia

Wypełnione programy*

Data i godzina Mecz Program
2019-10-06 15:00 PSŻ Poznań vs Orzeł Łódź pobierz program [55]
2019-09-29 14:30 Orzeł Łódź vs PSŻ Poznań pobierz program [18]
2019-09-15 15:15 Polonia Bydgoszcz vs PSŻ Poznań pobierz program [93]
2019-09-08 15:00 PSŻ Poznań vs Polonia Bydgoszcz pobierz program [127]
2019-08-25 17:00 PSŻ Poznań vs Kolejarz Opole pobierz program [71]
2019-08-25 17:00 Polonia Bydgoszcz vs Wilki Krosno pobierz program [70]
2019-08-17 16:45 Wilki Krosno vs ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz pobierz program [129]
2019-08-04 17:00 Polonia Piła vs Wanda Kraków pobierz program [28]
2019-08-04 17:00 ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz vs Stainer Unia Kolejarz Rawicz pobierz program [36]
2019-08-04 17:00 PSŻ Poznań vs Kolejarz Opole pobierz program [69]
2019-08-02 17:00 OK Bedmet Kolejarz Opole vs Speedway Wanda Kraków pobierz program [17]
2019-07-28 17:00 Kolejarz Opole vs Polonia Bydgoszcz pobierz program [38]
2019-07-28 16:00 Speedway Wanda Kraków vs Wilki Krosno pobierz program [28]
2019-07-26 18:00 Speedway Wanda Kraków vs Stainer Unia Kolejarz Rawicz pobierz program [22]
2019-07-07 14:15 Euro Finannce Polonia Piła vs OK Bedmet Kolejarz Opole pobierz program [59]
2019-06-30 17:00 PSŻ Poznań vs Speedway Wanda Kraków pobierz program [50]
2019-06-23 17:00 Kolejarz Opole vs Wilki Krosno pobierz program [67]
2019-06-23 17:00 PSŻ Poznań vs Polonii Piła: pobierz program [42]
2019-06-21 17:00 Polonia Bydgoszcz vs Polonia Piła pobierz program [92]
2019-06-21 17:00 OK Bedmet Kolejarz Opole vs Speedway Wanda Kraków pobierz program [1]
2019-06-15 17:00 Wanda Kraków vs PSŻ Poznań pobierz program [53]
2019-06-09 17:00 OK Bedmet Kolejarz Opole vs Stainer Unia Kolejarz Rawicz pobierz program [61]
2019-06-09 17:00 ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz vs Wilki Krosno pobierz program [114]
2019-06-09 16:00 Speedway Wanda Kraków vs Euro Finannce Polonia Piła pobierz program [28]
2019-06-02 17:15 Wilki Krosno vs Euro Finannce Polonia Piła pobierz program [145]
2019-06-02 16:00 Speedway Wanda Kraków vs ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz pobierz program [51]
2019-06-01 16:00 Stainer Unia Kolejarz Rawicz vs Power Duck Iveston PSŻ Poznań pobierz program [30]
2019-05-26 16:00 Power Duck Iveston PSŻ Poznań vs Stainer Unia Kolejarz Rawicz pobierz program [30]
2019-05-26 15:00 ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz vs Speedway Wanda Kraków pobierz program [58]
2019-05-26 14:45 Euro Finannce Polonia Piła vs Wilki Krosno pobierz program [103]
2019-05-19 17:00 Wilki Krosno vs OK Bedmet Kolejarza Opole pobierz program [115]
2019-05-19 17:00 ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz vs Euro Finannce Polonia Piła pobierz program [16]
2019-05-19 16:00 Speedway Wanda Kraków vs Stainer Unia Kolejarz Rawicz pobierz program [29]
2019-05-12 17:15 Wilki Krosno vs ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz pobierz program [154]
2019-05-12 16:00 Speedway Wanda Kraków vs Power Duck Iveston PSŻ Poznań pobierz program [21]
2019-05-11 16:00 Stainer Unia Kolejarz Rawicz vs OK Bedmet Kolejarz Opole pobierz program [27]
2019-05-05 16:00 Power Duck Iveston PSŻ Poznań vs Wilki Krosno pobierz program [55]
2019-05-05 16:00 OK Bedmet Kolejarz Opole vs Speedway Wanda Kraków pobierz program [13]
2019-04-28 16:00 Wilki Krosno vs OK Bedmet Kolejarz Opole pobierz program [80]
2019-04-28 14:15 Euro Finannce Polonia Piła vs Power Duck Iveston PSŻ Poznań pobierz program [63]
2019-04-27 16:00 Speedway Wanda Kraków vs Stainer Unia Kolejarz Rawicz pobierz program [17]
2019-04-14 16:00 Power Duck Iveston PSŻ Poznań vs ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz pobierz program [87]
2019-04-14 16:00 Kolejarz Opole vs Euro Finannce Polonia Piła pobierz program [88]
2019-04-13 16:00 Stainer Unia Kolejarz Rawicz vs Wilki Krosno pobierz program [117]
2019-04-07 15:15 Wilki Krosno vs Speedway Wanda Kraków pobierz program [143]
2019-04-07 14:00 ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz vs OK Bedmet Kolejarz Opole pobierz program [125]
2019-03-29 16:00 Euro Finance Polonia vs Lokomotiv Daugavpils pobierz program [42]
2019-03-29 14:30 Car Gwarant Start Gniezno vs Power Duck Iveston PSŻ Poznań pobierz program [22]
2019-03-24 14:30 Car Gwarant Start Gniezno vs ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz pobierz program [14]
2018-10-07 15:15 MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp vs Euro Finannce Polonia Piła pobierz program [233]
2018-09-23 16:15 Stal Rzeszów vs MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp pobierz program [161]
2018-09-16 16:15 Ostrovia Ostrów Wlkp vs Stal Rzeszów pobierz program [184]
2018-09-09 18:15 Stal Rzeszów vs OK Kolejarz Opole pobierz program [76]
2018-09-09 16:15 MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp vs Stainer Unia Kolejarz Rawicz pobierz program [151]
2018-09-02 17:00 OK Kolejarz Opole vs Stal Rzeszów pobierz program [65]
2018-09-01 16:15 Stainer Unia Kolejarz Rawicz: vs MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.: pobierz program [33]
2018-08-26 17:00 OK Kolejarz Opole vs Iveston PSŻ Poznań pobierz program [57]
2018-08-26 16:15 KSM Krosno vs Stainer Unia Kolejarz Rawicz pobierz program [51]
2018-08-19 19:30 MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp vs Stal Rzeszów pobierz program [168]
2018-08-19 17:00 Polonia Bydgoszcz vs OK Kolejarz Opole pobierz program [36]
2018-08-19 17:00 Iveston PSŻ Poznań vs KSM Krosno pobierz program [30]
2018-08-12 19:00 Stal Rzeszów vs Iveston PSŻ Poznań pobierz program [90]
2018-08-12 17:00 Polonia Bydgoszcz vs Stainer Unia Kolejarz Rawicz pobierz program [23]
2018-08-12 16:30 KSM Krosno vs Ostrovia Ostrów Wlkp pobierz program [27]
2018-08-05 19:00 Stal Rzeszów vs Polonia Bydgoszcz pobierz program [45]
2018-07-29 16:30 Iveston PSŻ Poznań vs Polonia Bydgoszcz pobierz program [31]
2018-07-29 16:15 Ostrovia Ostrów Wlkp vs Kolejarz Opole pobierz program [97]
2018-07-28 17:00 Stainer Unia Kolejarz Rawicz vs Stali Rzeszów pobierz program [61]
2018-07-01 17:30 Polonia Bydgoszcz vs MDM Komputery TŻ Ostrovii Ostrów Wlkp pobierz program [35]
2018-07-01 17:00 Iveston PSŻ Poznań vs Stainer Unia Kolejarz Rawicz pobierz program [46]
2018-07-01 16:00 KSM Krosno vs OK Kolejarz Opole pobierz program [35]
2018-06-17 17:00 OK Kolejarz Opole vs Stal Rzeszów pobierz program [101]
2018-06-17 16:15 Ostrovia Ostrów Wlkp vs Unia Kolejarz Rawicz pobierz program [135]
2018-06-17 16:00 KSM Krosno vs Polonia Bydgoszcz pobierz program [79]
2018-06-10 16:00 Stal Rzeszów vs KSM Krosno pobierz program [102]
2018-06-09 16:00 Stainer Unia Kolejarz Rawicz vs OK Kolejarz Opole pobierz program [25]
2018-06-03 17:00 Polonia Bydgoszcz vs Stal Rzeszów pobierz program [51]
2018-05-27 17:15 KSM Krosno vs Stal Rzeszów pobierz program [119]
2018-05-27 17:00 OK Kolejarz Opole vs Stainer Unii Kolejarz Rawicz pobierz program [33]
2018-05-20 18:00 Stal Rzeszów vs OK Kolejarz Opole pobierz program [120]
2018-05-20 17:00 Polonia Bydgoszcz vs KSM Krosno pobierz program [42]
2018-05-19 17:15 Stainer Unia Kolejarz Rawicz vs MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp pobierz program [92]
2018-05-13 17:00 Iveston PSŻ Poznań: vs MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.: pobierz program [50]
2018-05-06 17:00 OK Kolejarz Opole vs KSM Krosno pobierz program [65]
2018-05-05 15:00 Stainer Unia Kolejarz Rawicz vs Iveston PSŻ Poznań pobierz program [53]
2018-04-29 17:00 OK Kolejarz Opole vs MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp pobierz program [67]
2018-04-29 16:30 Stal Rzeszów vs Stainer Unia Kolejarz Rawicz pobierz program [245]
2018-04-29 14:00 Polonia Bydgoszcz vs Iveston PSŻ Poznań pobierz program [60]
2018-04-22 16:15 MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp vs KSM Krosno pobierz program [226]
2018-04-22 16:00 Iveston PSŻ Poznań vs Stal Rzeszów pobierz program [119]
2018-04-21 15:00 Stainer Unia Kolejarz Rawicz vs Polonia Bydgoszcz pobierz program [41]
2018-04-15 17:00 Stal Rzeszów vs MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp pobierz program [221]
2018-04-15 15:30 OK Kolejarz Opole vs Polonia Bydgoszcz pobierz program [94]
2018-04-15 15:15 KSM Krosno vs Iveston PSŻ Poznań pobierz program [77]
2018-04-08 15:45 Iveston PSŻ Poznań vs OK Kolejarz Opole pobierz program [79]
2018-04-07 17:30 Stainer Unia Kolejarz Rawicz vs KSM Krosno pobierz program [31]
2017-10-08 15:00 Speed Car Motor Lublin vs Stal Rzeszów pobierz program [61]
2017-09-17 16:15 HAWA Start Gniezno vs Speed Car Motor Lublin pobierz program [335]
2017-09-03 18:30 Speed Car Motor Lublin vs TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski pobierz program [200]
2017-09-03 17:15 GTM Start Gniezno vs Naturalna Medycyna PSŻ Poznań pobierz program [89]

* Lista zdefiniowanych meczy aktualizowana jest do 48 godzin po ogłoszeniu składów nominowanych na dany mecz.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.