Mecze - Pozostałe zawody

Data i godzina Zawody Program
2021-09-25 19:00 II finał IMŚJ w Krośnie pobierz program [19]
2021-09-24 19:15 IM 2. Ligi w Wittstocku pobierz program [12]
2021-09-19 13:00 IM eWinner 1. Ligi w Gdańsku pobierz program [254]
2021-09-18 18:00 2. połfinał SoN w Daugavpils pobierz program [144]
2021-09-18 14:00 Memoriał Rycerzy Speedwaya pobierz program [15]
2021-09-10 19:00 Finał DMŚJ w Bydgoszczy pobierz program [317]
2021-09-08 17:30 Finał MIMP w Częstochowie pobierz program [266]
2021-09-04 19:00 I finał IMŚJ w Stralsund pobierz program [118]
2021-09-04 18:00 Mecz Narodów w Łodzi pobierz program [71]
2021-08-21 14:00 SGP Challenge - Żarnovica pobierz program [486]
2021-07-18 20:05 Memoriał Edwarda Jancarza pobierz program [323]
2021-07-11 17:30 Finał IMP w Lesznie pobierz program [797]
2021-07-10 19:00 Finał SEC w Rybniku pobierz program [478]
2021-07-03 19:00 3. finał SEC w Gdańsku pobierz program [419]
2021-06-26 20:00 2. Finał SEC w Gustrow pobierz program [412]
2021-06-26 15:00 Eliminacje do IME U19 w Divisovie pobierz program [22]
2021-06-21 19:00 Finał Złotego Kasku w Zielonej Górze pobierz program [492]
2021-06-19 20:00 Eliminacje do GP 2022 w Glasgow pobierz program [29]
2021-06-19 19:00 Eliminacje do GP 2022 w Terenzano pobierz program [37]
2021-06-19 19:00 Eliminacje do GP 2022 w Gorican pobierz program [42]
2021-06-19 15:00 Eliminacje do GP 2022 w Nagyhalasz pobierz program [36]
2021-06-18 19:30 PGE IMME 2021 im. Zenona Plecha pobierz program [761]
2021-06-16 19:00 1. finał SEC w Bydgoszczy pobierz program [473]
2021-06-12 14:00 Eliminacje do IMŚJ w Daugavpils pobierz program [36]
2021-06-09 18:30 Półfinał IMP w Gnieźnie pobierz program [110]
2021-06-09 17:00 Półfinał IMP w Krośnie pobierz program [187]
2021-06-05 15:00 Mistrzostwa Europy Par U19 w Gdańsku pobierz program [161]
2021-05-22 16:00 SEC Challenge w Pardubicach pobierz program [220]
2021-05-20 17:00 Finał Srebrnego Kasku w Bydgoszczy pobierz program [97]
2021-05-01 15:00 Finał Brązowego Kasku w Gdańsku pobierz program [243]
2021-04-22 17:00 Ćwierćfinał IMP w Bydgoszczy pobierz program [109]
2021-04-22 16:00 Ćwierćfinał IMP w Łodzi pobierz program [68]
2021-04-22 15:00 Ćwierćfinał IMP w Rawiczu pobierz program [140]
2020-10-17 19:00 2. finał SoN w Lublinie pobierz program [966]
2020-10-16 19:00 1. finał SoN w Lublinie pobierz program [854]
2020-09-29 18:00 Polska vs Rosja pobierz program
2020-09-28 20:30 Finał IM W.Brytanii w Manchesterze pobierz program [49]
2020-09-21 17:30 Finał MIMP w Zielonej Górze pobierz program [247]
2020-09-07 19:00 Finał IMP w Lesznie pobierz program [1605]
2020-08-26 18:00 Finał Srebrnego Kasku w Gdańsku pobierz program [173]
2020-08-22 19:00 GP Challenge w Gorican pobierz program [458]
2020-08-15 19:15 PGE IMME 2020 w Toruniu pobierz program [1002]
2020-08-05 19:00 Finał MPPK (Mistrzostwa Polski Par Klubowych) w Gdańsku pobierz program [944]
2020-07-29 19:00 5. finał TAURON SEC w Toruniu pobierz program [164]
2020-07-27 18:45 Finał Złotego Kasku w Bydgoszczy pobierz program [514]
2020-07-23 19:00 3. finał TAURON SEC w Gnieźnie pobierz program [489]
2020-07-22 19:00 4. finał TAURON SEC w Rybniku pobierz program [612]
2020-07-15 19:00 3. finał TAURON SEC w Gnieźnie pobierz program [166]
2020-06-08 17:00 2. finał TAURON SEC w Bydgoszczy pobierz program [770]
2020-06-04 17:00 1 Finał TAURON SEC 2020 pobierz program [225]
2019-09-29 18:00 4. finał TAURON SEC w Chorzowie pobierz program [25]
2019-09-21 14:10 Puchar Nice 1.LŻ w Gnieźnie pobierz program [105]
2019-09-13 19:30 Night of the Fights pobierz program [37]
2019-09-13 19:30 Finał Złotego Kasku w Gdańsku pobierz program [120]
2019-09-12 18:30 Finał Srebrnego Kasku w Grudziądzu pobierz program [29]
2019-09-12 17:00 Finał IM Rosji w Togliatti pobierz program [30]
2019-08-10 18:00 3. finał TAURON SEC w Vojens pobierz program [31]
2019-07-27 18:00 2. finału Tauron SEC w Toruniu pobierz program [169]
2019-07-21 17:00 2. finał SoN w Togliatti pobierz program [55]
2019-07-20 17:00 1. finał SoN w Togliatti pobierz program [106]
2019-07-14 19:00 Finał IMP w Lesznie pobierz program [88]
2019-07-12 19:00 PGE IMME w Gdańsku pobierz program [355]
2019-05-25 15:00 SEC Challenge w Nagyhalasz pobierz program [429]
2019-05-04 19:00 1. półfinał SoN w Landshut pobierz program [1500]
2019-05-01 19:15 Eliminacje do SEC w Krsko pobierz program [821]
2019-05-01 16:15 Eliminacje do SEC w Równe pobierz program [665]
2019-04-27 19:15 Eliminacje do SEC w Gorican pobierz program [827]
2019-04-27 16:00 Eliminacje do SEC w Poznaniu pobierz program [1187]
2019-04-20 14:45 Finał Złotego Kasku w Pile pobierz program [314]
2019-04-02 16:30 Eliminacje Złotego Kasku w Tarnowie pobierz program [766]
2019-04-02 16:00 Eliminacje Złotego Kasku w Pile pobierz program [776]
2019-04-02 16:00 Eliminacje Złotego Kasku w Ostrowie pobierz program [550]
2019-03-31 17:45 XVI Memoriał Edwarda Jancarza pobierz program [133]
2019-03-24 15:15 Memoriał A.Smoczyka w Lesznie pobierz program [156]
2019-03-24 14:45 Północ vs Południe pobierz program
2018-09-15 20:00 4. Finał Tauron SEC w Chorzowie pobierz program [218]
2018-08-18 18:00 3. Finał SEC w Daugavpils pobierz program [1130]
2018-08-05 18:00 IMME w Gdańsku pobierz program [1366]
2018-08-04 19:00 Finał IMP w Lesznie pobierz program [65]
2018-07-22 17:00 Memoriał Nazimka w Rzeszowie pobierz program [57]
2018-07-14 18:00 Finał SEC w Gustrow pobierz program [1]
2018-07-08 14:00 Puchar Nice 1.LŻ w Gdańsku pobierz program [166]
2018-06-23 19:00 1. finał SEC w Gnieźnie pobierz program [1348]
2018-06-08 19:00 1. finał Speedway of Nations we Wrocławiu pobierz program [1064]
2018-05-19 21:00 3. runda el. do GP 2019 w Lonigo pobierz program [961]
2018-05-19 14:30 2. runda el. do GP 2019 w Slangerup pobierz program [882]
2018-05-19 14:30 1. runda el. do GP 2019 w Żarnowicy pobierz program [1055]
2018-05-03 14:45 Finał MPPK (Mistrzostwa Polski Par Klubowych) w Ostrowie Wlkp. pobierz program [605]
2018-04-26 16:30 Eliminacje Srebrnego Kasku w Rzeszowie pobierz program [414]
2018-04-26 15:30 I półfinał el. do SEC w Bałakowie pobierz program [1638]
2017-10-01 15:00 Memoriał Alfreda Smoczyka w Lesznie pobierz program [866]
2017-08-05 17:00 3. finał SEC w Hallstavik pobierz program [2]
2017-07-15 17:30 2. finał SEC w Güstrow pobierz program
2017-07-08 19:00 Finał DPŚ w Lesznie pobierz program [181]
2017-07-07 19:00 Baraż DPŚ w Lesznie pobierz program [1138]
2017-07-04 19:00 2. półfinał DPŚ w Vastervik pobierz program [154]
2017-07-02 19:00 Finał IMP w Gorzowie pobierz program [133]
2017-07-01 20:00 1. Półfinał DPŚ w King's Lynn pobierz program [74]
2017-06-30 19:00 I finał SEC w Toruniu pobierz program [1103]
2017-06-09 18:00 Półfinał IMP w Ostrowie pobierz program [178]
2017-05-26 17:30 Ćwierćfinał IMP w Gnieźnie pobierz program [2614]
2017-05-26 16:30 Ćwierćfinał IMP w Poznaniu pobierz program [1479]
2017-05-25 18:00 Speedway Best Pairs w Landshut pobierz program [25]
2017-05-25 17:00 Ćwierćfinał IMP w Krośnie pobierz program [689]
2017-05-25 17:00 Ćwierćfinał IMP w Rawiczu pobierz program [254]
2017-05-20 19:15 SEC Challenge w Gorican pobierz program [713]
2017-05-01 16:00 Finał Srebrnego Kasku w Krośnie pobierz program [75]
2017-04-20 17:30 Finał Złotego Kasku w Zielonej Górze pobierz program [61]
2017-04-09 16:30 Memoriał Edwarda Jancarza w Gorzowie pobierz program [55]
2017-04-07 18:00 Memoriał Alfreda Smoczyka w Lesznie pobierz program [117]
2017-04-02 15:00 POLSKA vs RESZTA ŚWIATA pobierz program
2017-04-01 14:00 Finał Nice Cup w Świętochłowicach pobierz program [338]
2017-03-31 17:30 Eliminacje Złotego Kasku w Lublinie pobierz program [1470]
2017-03-31 17:00 Memoriał Rycerzy Speedwaya w Zielonej Górze pobierz program [4]
2017-03-30 16:00 Eliminacje Złotego Kasku w Rawiczu pobierz program [139]
2017-03-30 16:00 Eliminacje Złotego Kasku w Gnieźnie pobierz program [643]
2016-09-30 18:30 66. Memoriał im. Alfreda Smoczyka w Lesznie pobierz program [194]
2016-09-17 19:00 4. finał SEC w Rybniku pobierz program [1063]
2016-09-02 20:15 Polska vs Dania pobierz program
2016-08-28 15:00 IMME w Gdańsku pobierz program [319]
2016-08-06 17:00 2 finał SEC w Daugavpils pobierz program [346]
2016-08-06 16:45 Finał Srebrnego Kasku w Rawiczu pobierz program [485]
2016-07-30 20:00 Finał DPŚ w Manchesterze pobierz program [478]
2016-07-29 20:00 Baraż DPŚ w Manchesterze pobierz program [358]
2016-07-26 19:00 2. półfinał DPŚ w Vastervik pobierz program [149]
2016-07-24 00:00 Finału Brązowego Kasku w Opolu pobierz program [688]
2016-07-23 19:00 1 Półfinał DPŚ w Vojens pobierz program [1216]
2016-07-16 19:00 1. Finał SEC w Gustrow pobierz program [846]
2016-07-01 18:30 Finał IMP w Lesznie pobierz program [3]
2016-06-04 20:00 III runda Speedway Best Pairs w Ostrowie Wlkp. pobierz program [932]
2016-06-04 15:15 2. półfinał DMŚJ w Pilznie pobierz program [954]
2016-05-26 15:00 SEC Challenge w Olching pobierz program [79]
2016-05-19 15:00 Półfinał IMP w Rawiczu pobierz program [102]
2016-05-19 15:00 Półfinał IMP w Krośnie pobierz program [2318]
2016-05-16 14:00 Polska vs Reszta Świata pobierz program
2016-05-05 15:00 Speedway Best Pairs w Landshut pobierz program [43]
2016-04-30 14:00 I półfinał SEC w Debreczynie pobierz program [148]
2016-04-25 17:00 Finał Złotego Kasku - Tarnów pobierz program
2016-04-21 17:00 1/4 finału IMP w Pile pobierz program [63]
2016-04-21 17:00 1/4 finału IMP w Rzeszowie pobierz program [38]
2016-04-21 17:00 1/4 finału IMP w Łodzi pobierz program [75]
2016-04-21 17:00 1/4 finału IMP w Opolu pobierz program [41]
2016-04-14 17:00 Finał Złotego Kasku w Tarnowie pobierz program [219]
2016-04-06 16:30 Półfinał krajowych eliminacji do IMŚJ w Ostrowie Wlkp. pobierz program [93]
2016-04-06 16:00 Półfinał krajowych eliminacji do IMŚJ w Rawiczu pobierz program [49]
2016-04-05 16:30 Eliminacje Złotego Kasku w Częstochowie pobierz program [46]
2016-04-03 18:30 Memoriał im. Edwarda Jancarza w Gorzowie pobierz program [640]
2016-04-02 17:00 I runda Speedway Best Pairs w Toruniu pobierz program [2105]
2016-03-31 16:30 Eliminacje Złotego Kasku w Bydgoszczy pobierz program [50]
2016-03-31 16:00 Eliminacje Złotego Kasku w Krakowie pobierz program [32]
2016-03-31 15:00 Eliminacje Złotego Kasku w Częstochowie pobierz program [55]
2015-10-24 15:00 65. Memoriał Alfreda Smoczyka pobierz program [110]
2015-09-26 15:00 Finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych w Gorzowie Wlkp. pobierz program [353]
2015-09-19 19:00 4. Finał SEC w Ostrowie pobierz program [690]
2015-09-19 15:30 III turniej LOTTO Poznań Speedway Cup pobierz program [47]
2015-09-05 17:00 Międzynarodowe Indywidualne Mistrzostwa Nice PLŻ O Koronę Bolesława Chrobrego w Gnieźnie pobierz program [237]
2015-08-15 19:00 3. Finał SEC w Kumli pobierz program [300]
2015-07-18 16:30 Turniej o Puchar Św. Dominika w Gdańsku pobierz program [159]
2015-07-11 19:00 2. Finał SEC w Landshut pobierz program [503]
2015-07-05 19:00 Finał IMP w Gorzowie pobierz program [942]
2015-06-20 19:00 1. Finał SEC w Toruniu pobierz program [914]
2015-06-13 19:00 Finał DPŚ w Vojens pobierz program [1082]
2015-06-11 19:00 Baraż DPŚ w Vojens pobierz program [697]
2015-06-08 19:00 2. Półfinał DPŚ w King's Lynn pobierz program [386]
2015-06-06 19:00 1. Półfinał DPŚ w Gnieźnie pobierz program [972]
2015-06-05 19:00 Challenge IME w Toruniu pobierz program [104]
2015-05-30 19:00 Challenge IME w Lendavie pobierz program [57]
2015-05-25 14:00 4. Runda Kwalifikacyjna eliminacji do IMŚ w Abensbergu pobierz program [29]
2015-05-16 21:00 1. Półfinał IME w Lamothe-Landerron pobierz program [20]
2015-05-16 15:00 2. Półfinał IME w Daugavpils pobierz program [23]
2015-05-09 20:00 III runda Speedway Best Pairs Cup w Esbjergu pobierz program [503]
2015-05-08 16:30 Finał krajowych eliminacji IMŚJ w Lublinie pobierz program [111]
2015-05-03 16:00 3. Runda Kwalifikacyjna eliminacji do IMŚ w Lonigo pobierz program [32]
2015-05-01 18:00 Reprezentacja Polski vs Reprezentacja Danii pobierz program
2015-05-01 00:00 3. Półfinał IME w Debreczynie pobierz program [35]
2015-04-30 19:00 1. półfinał eliminacji do SEC w Debreczynie pobierz program [22]
2015-04-25 18:00 FIM World Speedway League w Gorzowie pobierz program [872]
2015-04-22 16:00 2. turniej zaplecza kadry juniorów w Toruniu pobierz program [65]
2015-04-16 16:45 Półfinał krajowych eliminacji IMŚJ w Rawiczu pobierz program [48]
2015-04-14 18:00 Finał Złotego Kasku w Lublinie pobierz program [170]
2015-04-11 20:00 II runda Speedway Best Pairs Cup w Gustrow pobierz program [675]
2015-03-29 15:00 Finał MPPK (Mistrzostwa Polski Par Klubowych) w Lesznie pobierz program [1031]
2015-03-29 15:00 Memoriał Rycerzy Speedwaya w Zielonej Górze pobierz program [53]
2015-03-29 15:00 Testimonial Chrisa Harrisa w Coventry pobierz program [29]
2015-03-28 18:30 I runda Speedway Best Pairs Cup w Toruniu pobierz program [1318]
2015-03-26 16:00 Eliminacje Złotego Kasku w Pile pobierz program [149]
2015-03-26 15:30 Eliminacje Złotego Kasku w Rawiczu pobierz program [74]
2015-03-26 15:30 Eliminacje Złotego Kasku w Krośnie pobierz program [110]
...