Mecze - Metalkas 2. Ekstraliga (1 Liga)

Data i godzina Mecz Program
2025-05-26 14:00 Cellfast Wilki Krosno vs Arged Malesa Ostrów Nowy program pobierz program [21]
2024-05-19 14:00 Innpro ROW Rybnik vs Cellfast Wilki Krosno pobierz program [394]
2024-05-19 14:00 PSŻ Poznań vs Polonia Bydgoszcz pobierz program [273]
2024-05-18 16:30 Texom Stal Rzeszów vs Energa Wybrzeże Gdańsk pobierz program [234]
2024-05-18 16:30 Arged Malesa Ostrów vs H.Skrzydlewska Orzeł Łódź pobierz program [331]
2024-05-10 20:30 Arged Malesa Ostrów vs Texom Stal Rzeszów pobierz program [525]
2024-05-10 18:00 Cellfast Wilki Krosno vs PSŻ Poznań pobierz program [287]
2024-05-05 14:00 Wybrzeże Gdańsk vs Polonia Bydgoszcz pobierz program [461]
2024-05-05 14:00 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź vs Innpro ROW Rybnik pobierz program [264]
2024-04-30 18:00 Orzeł Łódź vs PSŻ Poznań pobierz program [282]
2024-04-28 14:00 Texom Stal Rzeszów vs Cellfast Wilki Krosno pobierz program [701]
2024-04-28 14:00 Abramczyk Polonia Bydgoszcz vs H.Skrzydlewska Orzeł Łódź pobierz program [481]
2024-04-27 16:30 PSŻ Poznań vs Energa Wybrzeże Gdańsk pobierz program [352]
2024-04-21 14:00 Cellfast Wilki Krosno vs Abramczyk Polonia Bydgoszcz pobierz program [663]
2024-04-21 14:00 Arged Malesa Ostrów vs Energa Wybrzeże Gdańsk pobierz program [478]
2024-04-20 19:00 ROW Rybnik vs Stal Rzeszów pobierz program [448]
2024-04-14 14:00 Abramczyk Polonia Bydgoszcz vs Arged Malesa Ostrów pobierz program [888]
2024-04-14 14:00 Energa Wybrzeże Gdańsk vs Cellfast Wilki Krosno pobierz program [478]
2024-04-13 19:00 Texom Stal Rzeszów vs H.Skrzydlewska Orzeł Łódź pobierz program [665]
2024-04-13 16:30 PSŻ Poznań vs ROW Rybnik pobierz program [510]
2024-03-27 14:00 SPARING - PSŻ Poznań vs Cellfast Wilki Krosno pobierz program [118]
2023-10-08 16:30 Enea Falubaz Zielona Góra vs ROW Rybnik pobierz program [614]
2023-09-29 19:00 ROW Rybnik vs Enea Falubaz Zielona Góra pobierz program [444]
2023-09-17 14:00 Enea Falubaz Zielona Góra vs Arged Malesa Ostrów pobierz program [350]
2023-09-17 14:00 Abramczyk Polonia Bydgoszcz vs ROW Rybnik pobierz program [419]
2023-09-10 14:00 ROW Rybnik vs Abramczyk Polonia Bydgoszcz pobierz program [480]
2023-09-09 16:30 Arged Malesa Ostrów vs Enea Falubaz Zielona Góra pobierz program [431]
2023-08-26 16:30 Enea Falubaz Zielona Góra vs Zdunek Wybrzeże Gdańsk pobierz program [211]
2023-08-26 16:30 Arged Malesa Ostrów vs ROW Rybnik pobierz program [305]
2023-08-26 16:30 Abramczyk Polonia Bydgoszcz vs Trans MF Landshut Devils pobierz program [280]
2023-08-20 16:30 Trans MF Landshut Devils vs Abramczyk Polonia Bydgoszcz pobierz program [300]
2023-08-20 16:30 ROW Rybnik vs Arged Malesa Ostrów pobierz program [306]
2023-08-20 14:00 Zdunek Wybrzeże Gdańsk vs Enea Falubaz Zielona Góra pobierz program [268]
2023-08-13 14:00 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź vs Abramczyk Polonia Bydgoszcz pobierz program [181]
2023-08-13 14:00 Trans MF Landshut Devils vs InvestHousePlus PSŻ Poznań pobierz program [107]
2023-08-12 16:30 Enea Falubaz Zielona Góra vs ROW Rybnik pobierz program [261]
2023-08-06 14:00 Enea Falubaz Zielona Góra vs ROW Rybnik pobierz program [94]
2023-08-06 14:00 Trans MF Landshut Devils vs InvestHousePlus PSŻ Poznań pobierz program [63]
2023-08-06 14:00 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź vs Abramczyk Polonia Bydgoszcz pobierz program [57]
2023-08-06 14:00 Arged Malesa Ostrów vs Zdunek Wybrzeże Gdańsk pobierz program [235]
2023-07-23 14:00 Abramczyk Polonia Bydgoszcz vs Trans MF Landshut Devils pobierz program [250]
2023-07-23 14:00 ROW Rybnik vs Arged Malesa Ostrów pobierz program [284]
2023-07-23 14:00 InvestHousePlus PSŻ Poznań vs Enea Falubaz Zielona Góra pobierz program [208]
2023-07-16 18:30 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź vs Arged Malesa Ostrów pobierz program [295]
2023-07-09 14:00 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź vs InvestHousePlus PSŻ Poznań pobierz program [209]
2023-07-09 14:00 Enea Falubaz Zielona Góra vs Zdunek Wybrzeże Gdańsk pobierz program [188]
2023-07-08 16:30 Arged Malesa Ostrów vs Trans MF Landshut Devils pobierz program [183]
2023-07-08 16:30 ROW Rybnik vs Abramczyk Polonia Bydgoszcz pobierz program [307]
2023-07-02 14:00 Zdunek Wybrzeże Gdańsk vs H.Skrzydlewska Orzeł Łódź pobierz program [254]
2023-07-02 14:00 Enea Falubaz Zielona Góra vs Arged Malesa Ostrów pobierz program [272]
2023-07-01 16:30 Arged Malesa Ostrów vs Abramczyk Polonia Bydgoszcz pobierz program [361]
2023-06-25 14:00 Trans MF Landshut Devils vs H.Skrzydlewska Orzeł Łódź pobierz program [122]
2023-06-25 14:00 InvestHousePlus PSŻ Poznań vs Arged Malesa Ostrów pobierz program [182]
2023-06-25 14:00 Abramczyk Polonia Bydgoszcz vs Enea Falubaz Zielona Góra pobierz program [478]
2023-06-24 16:30 Zdunek Wybrzeże Gdańsk vs ROW Rybnik pobierz program [298]
2023-06-18 14:00 ROW Rybnik vs PSŻ Poznań pobierz program [198]
2023-06-18 14:00 Zdunek Wybrzeże Gdańsk vs Abramczyk Polonia Bydgoszcz pobierz program [380]
2023-06-18 14:00 Enea Falubaz Zielona Góra vs Trans MF Landshut Devils: pobierz program [196]
2023-06-11 14:00 InvestHousePlus PSŻ Poznań vs Abramczyk Polonia Bydgoszcz pobierz program [258]
2023-06-11 14:00 Trans MF Landshut Devils vs Zdunek Wybrzeże Gdańsk pobierz program [82]
2023-06-11 14:00 Arged Malesa Ostrów vs Enea Falubaz Zielona Góra pobierz program [348]
2023-06-10 16:30 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź vs ROW Rybnik pobierz program [258]
2023-06-04 14:00 Abramczyk Polonia Bydgoszcz vs Arged Malesa Ostrów pobierz program [449]
2023-06-03 16:30 Falubaz Zielona Góra vs H.Skrzydlewska Orzeł Łódź pobierz program [252]
2023-06-03 16:30 Zdunek Wybrzeże Gdańsk vs InvestHousePlus PSŻ Poznań pobierz program [342]
2023-06-01 18:00 Abramczyk Polonia Bydgoszcz vs Zdunek Wybrzeże Gdańsk pobierz program [300]
2023-05-28 14:00 Trans MF Landshut Devils vs ROW Rybnik pobierz program [129]
2023-05-28 14:00 PSŻ Poznań vs Zdunek Wybrzeże Gdańsk pobierz program [172]
2023-05-28 14:00 Orzeł Łódź vs Falubaz Zielona Góra pobierz program [314]
2023-05-21 14:00 Polonia Bydgoszcz vs PSŻ Poznań pobierz program [444]
2023-05-21 14:00 Zdunek Wybrzeże Gdańsk vs Trans MF Landshut Devils pobierz program [280]
2023-05-20 16:30 ROW Rybnik vs H. Skrzydlewska Orzeł Łódź pobierz program [283]
2023-05-12 20:30 Falubaz Zielona Góra vs PSŻ Poznań pobierz program [395]
2023-05-12 18:00 ROW Rybnik vs Zdunek Wybrzeże Gdańsk pobierz program [326]
2023-05-07 14:00 ebebe PSŻ Poznań vs ROW Rybnik pobierz program [326]
2023-05-07 14:00 Trans MF Landshut Devils vs Enea Falubaz Zielona Góra pobierz program [147]
2023-05-06 19:30 Arged Malesa Ostrów vs H.Skrzydlewska Orzeł Łódź pobierz program [476]
2023-05-05 19:30 Trans MF Landshut Devils vs Abramczyk Polonia Bydgoszcz pobierz program [113]
2023-05-04 18:00 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź vs Zdunek Wybrzeże Gdańsk pobierz program [302]
2023-04-30 14:00 Falubaz Zielona Góra vs Polonia Bydgoszcz pobierz program [547]
2023-04-30 14:00 H. Skrzydlewska Orzeł Łódź vs Trans MF Landshut Devils pobierz program [116]
2023-04-23 16:00 Trans MF Landshut Devils vs Arged Malesa Ostrów pobierz program [144]
2023-04-23 15:15 Optibet Lokomotiv Daugavpils vs Start Gniezno pobierz program [39]
2023-04-23 14:00 Polonia Bydgoszcz vs ROW Rybnik pobierz program [631]
2023-04-23 14:00 Wybrzeże Gdańsk vs Falubaz Zielona Góra pobierz program [383]
2023-04-22 16:30 PSŻ Poznań vs Orzeł Łódź pobierz program [297]
2023-04-20 20:30 ROW Rybnik vs Enea Falubaz Zielona Góra pobierz program [383]
2023-04-17 18:00 Falubaz Zielona Góra vs PSŻ Poznań pobierz program [216]
2023-04-16 16:00 Trans MF Landshut Devils vs Abramczyk Polonia Bydgoszcz pobierz program [64]
2023-04-16 14:00 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź vs Zdunek Wybrzeże Gdańsk pobierz program [89]
2023-04-16 14:00 Arged Malesa Ostrów vs ROW Rybnik pobierz program [653]
2023-04-09 14:00 PSŻ Poznań vs Trans MF Landshut Devils pobierz program [293]
2023-04-09 14:00 ROW Rybnik vs Falubaz Zielona Góra pobierz program [184]
2023-04-08 16:30 Polonia Bydgoszcz vs Orzeł Łódź pobierz program [823]
2023-04-08 16:30 Wybrzeże Gdańsk vs Malesa Ostrów pobierz program [415]
2023-03-23 15:30 Sparing - Unia Leszno vs Enea Falubaz Zielona Góra pobierz program [120]
2022-09-24 15:00 Stelmet Falubaz Zielona Góra vs Cellfast Wilki Krosno pobierz program [686]
2022-09-18 16:00 Stelmet Falubaz Zielona Góra vs Cellfast Wilki Krosno pobierz program [250]
2022-09-11 15:00 Cellfast Wilki Krosno vs Stelmet Falubaz Zielona Góra pobierz program [547]
2022-09-04 15:00 Abramczyk Polonia Bydgoszcz vs Falubaz Zielona Góra pobierz program [590]
.