Mecze - PGE Ekstraliga

Data i godzina Mecz Program
2025-05-26 19:15 ZOOleszcz GKM Grudziądz vs KS Apator Toruń Nowy program pobierz program [78]
2025-05-26 16:30 Sparta Wrocław vs Stal Gorzów Nowy program pobierz program [67]
2024-05-24 20:30 Falubaz Zielona Góra vs Włókniarz Częstochowa Nowy program pobierz program [262]
2024-05-24 18:00 Fogo Unia Leszno vs Orlen Oil Motor Lublin Nowy program pobierz program [322]
2024-05-19 19:15 Włókniarz Częstochowa vs Apator Toruń pobierz program [701]
2024-05-19 16:30 Stal Gorzów vs GKM Grudziądz pobierz program [438]
2024-05-17 20:30 Betard Sparta Wrocław vs Fogo Unia Leszno pobierz program [657]
2024-05-17 18:00 Motor Lublin vs Falubaz Zielona Góra pobierz program [693]
2024-05-05 19:15 Falubaz Zielona Góra vs Stal Gorzów pobierz program [943]
2024-05-05 16:30 Włókniarz Częstochowa vs Motor Lublin pobierz program [750]
2024-05-03 20:30 KS Apator Toruń vs Betard Sparta Wrocław pobierz program [932]
2024-05-03 18:00 ZOOleszcz GKM Grudziądz vs Fogo Unia Leszno pobierz program [801]
2024-04-30 20:30 Włókniarz Częstochowa vs Betard Sparta Wrocław pobierz program [751]
2024-04-28 19:15 Stal Gorzów vs Włókniarz Częstochowa pobierz program [746]
2024-04-28 16:30 Fogo Unia Leszno vs Falubaz Zielona Góra pobierz program [1197]
2024-04-26 20:30 Motor Lublin vs KS Apator Toruń pobierz program [903]
2024-04-26 18:00 Betard Sparta Wrocław vs GKM Grudziądz pobierz program [814]
2024-04-21 19:15 Falubaz Zielona Góra vs GKM Grudziądz pobierz program [956]
2024-04-21 16:30 Włókniarz Częstochowa vs Sparta Wrocław pobierz program [666]
2024-04-19 20:30 Motor Lublin vs Stal Gorzów pobierz program [1096]
2024-04-19 18:00 KS Apator Toruń vs Fogo Unia Leszno pobierz program [1402]
2024-04-14 19:15 Stal Gorzów vs KS Apator Toruń pobierz program [1038]
2024-04-14 16:30 ZOOleszcz GKM Grudziądz vs Orlen Oil Motor Lublin pobierz program [1218]
2024-04-12 20:30 Unia Leszno vs Włókniarz Częstochowa pobierz program [1658]
2024-04-12 18:00 Sparta Wrocław vs Falubaz Zielona Góra pobierz program [1524]
2024-04-11 17:00 SPARING - Polonia Bydgoszcz vs KS Apator Toruń pobierz program [30]
2024-04-09 17:00 SPARING - Arged Malesa Ostrów vs Tauron Włókniarz Częstochowa pobierz program [51]
2024-04-04 16:30 SPARING - Abramczyk Polonia Bydgoszcz vs KS Apator Toruń pobierz program [113]
2024-04-03 16:00 SPARING - Tauron Włókniarz Częstochowa vs Arged Malesa Ostrów pobierz program [124]
2024-03-30 14:00 SPARING -ZOOleszcz GKM Grudziądz vs KS Apator Toruń pobierz program [148]
2024-03-29 17:00 SPARING -KS Apator Toruń vs ZOOleszcz GKM Grudziądz pobierz program [116]
2024-03-27 16:30 SPARING - Arged Malesa Ostrów vs Falubaz Zielona Góra pobierz program [77]
2024-03-26 17:00 SPARING - FALUBAZ ZIELONA GÓRA vs KS APATOR TORUŃ pobierz program [68]
2024-03-24 15:00 SPARING - Innpro ROW Rybnik vs Tauron Włókniarz Częstochowa pobierz program [127]
2024-03-24 13:00 SPARING Apator Toruń vs Falubaz Zielona Góra pobierz program [65]
2024-03-23 15:00 SPARING - Falubaz Zielona Góra vs KS Apator Toruń pobierz program [91]
2023-09-24 19:15 Betard Sparta Wrocław vs Platinum Motor Lublin pobierz program [1076]
2023-09-24 16:00 Tauron Włókniarz Częstochowa vs For Nature Solutions KS Apator Toruń pobierz program [769]
2023-09-17 19:15 Platinum Motor Lublin vs Betard Sparta Wrocław pobierz program [929]
2023-09-17 16:30 KS Apator Toruń vs Włókniarz Częstochowa pobierz program [784]
2023-09-10 19:15 Betard Sparta Wrocław vs KS Apator Toruń pobierz program [821]
2023-09-10 16:30 Platinum Motor Lublin vs Tauron Włókniarz Częstochowa pobierz program [641]
2023-08-27 19:15 APATOR Toruń vs SPARTA Wrocław pobierz program [1087]
2023-08-26 19:30 Tauron Włókniarz Częstochowa vs Platinum Motor Lublin pobierz program [897]
2023-08-20 19:15 Betard Sparta Wrocław vs Fogo Unia Leszno pobierz program [671]
2023-08-20 19:15 Tauron Włókniarz Częstochowa vs ebut.pl Stal Gorzów pobierz program [815]
2023-08-20 19:15 Platinum Motor Lublin vs For Nature Solutions KS Apator Toruń pobierz program [629]
2023-08-13 19:15 Fogo Unia Leszno vs Betard Sparta Wrocław pobierz program [925]
2023-08-13 16:30 Stal Gorzów vs Włókniarz Częstochowa pobierz program [687]
2023-08-13 14:00 KS Apator Toruń vs Motor Lublin pobierz program [890]
2023-08-09 20:00 Betard Sparta Wrocław vs Platinum Motor Lublin pobierz program [556]
2023-08-09 18:00 Cellfast Wilki Krosno vs Fogo Unia Leszno pobierz program [427]
2023-08-06 19:15 Betard Sparta Wrocław vs Platinum Motor Lublin pobierz program [249]
2023-08-06 16:30 Cellfast Wilki Krosno vs Fogo Unia Leszno pobierz program [190]
2023-08-04 20:30 Tauron Włókniarz Częstochowa vs ZOOleszcz GKM Grudziądz pobierz program [622]
2023-08-04 18:00 ebut.pl Stal Gorzów vs For Nature Solutions KS Apator Toruń pobierz program [798]
2023-07-23 19:15 Platinum Motor Lublin vs Tauron Włókniarz Częstochowa pobierz program [748]
2023-07-23 16:30 ZOOleszcz GKM Grudziądz vs ebut.pl Stal Gorzów pobierz program [625]
2023-07-21 20:30 Fogo Unia Leszno vs Betard Sparta Wrocław pobierz program [885]
2023-07-21 18:00 For Nature Solutions KS Apator Toruń vs Cellfast Wilki Krosno pobierz program [804]
2023-07-09 19:15 ebut.pl Stal Gorzów vs Tauron Włókniarz Częstochowa pobierz program [759]
2023-07-09 16:30 Betard Sparta Wrocław vs For Nature Solutions KS Apator Toruń pobierz program [544]
2023-07-07 20:30 Fogo Unia Leszno vs ZOOleszcz GKM Grudziądz pobierz program [905]
2023-07-07 18:00 Cellfast Wilki Krosno vs Platinum Motor Lublin pobierz program [691]
2023-07-02 19:15 Tauron Włókniarz Częstochowa vs Betard Sparta Wrocław pobierz program [930]
2023-07-02 16:30 ZOOleszcz GKM Grudziądz vs Cellfast Wilki Krosno pobierz program [645]
2023-06-30 20:30 Platinum Motor Lublin vs ebut.pl Stal Gorzów pobierz program [717]
2023-06-30 18:00 Nature Solutions KS Apator Toruń vs Fogo Unia Leszno pobierz program [777]
2023-06-29 20:30 Cellfast Wilki Krosno vs Tauron Włókniarz Częstochowa pobierz program [552]
2023-06-25 19:15 KS Apator Toruń vs Tauron Włókniarz Częstochowa pobierz program [838]
2023-06-25 16:30 Cellfast Wilki Krosno vs Betard Sparta Wrocław pobierz program [577]
2023-06-23 20:30 Cellfast Wilki Krosno vs Tauron Włókniarz Częstochowa pobierz program [203]
2023-06-18 19:15 ZOOleszcz GKM Grudziądz vs For Nature Solutions KS Apator Toruń pobierz program [654]
2023-06-18 16:30 ebut.pl Stal Gorzów vs Betard Sparta Wrocław pobierz program [597]
2023-06-16 20:30 Cellfast Wilki Krosno vs Tauron Włókniarz Częstochowa pobierz program [479]
2023-06-16 18:00 Fogo Unia Leszno vs Platinum Motor Lublin pobierz program [672]
2023-06-11 19:15 Platinum Motor Lublin vs For Nature Solutions KS Apator Toruń pobierz program [684]
2023-06-11 16:30 Tauron Włókniarz Częstochowa vs Fogo Unia Leszno pobierz program [590]
2023-06-09 20:30 ebut.pl Stal Gorzów vs Cellfast Wilki Krosno pobierz program [466]
2023-06-09 18:00 Betard Sparta Wrocław vs ZOOleszcz GKM Grudziądz pobierz program [415]
2023-06-04 19:15 Fogo Unia Leszno vs ebut.pl Stal Gorzów pobierz program [744]
2023-06-04 16:30 ZOOleszcz GKM Grudziądz vs Platinum Motor Lublin pobierz program [642]
2023-05-28 19:15 Tauron Włókniarz Częstochowa vs For Nature Solutions KS Apator Toruń pobierz program [906]
2023-05-28 16:30 Stal Gorzów vs Unia Leszno pobierz program [697]
2023-05-26 20:30 Sparta Wrocław vs Wilki Krosno pobierz program [670]
2023-05-26 18:00 Motor Lublin vs GKM Grudziądz pobierz program [594]
2023-05-21 19:15 KS Apator Toruń vs Motor Lublin: pobierz program [926]
2023-05-21 16:30 Wilki Krosno vs Stal Gorzów pobierz program [829]
2023-05-19 20:30 ZOOleszcz GKM Grudziądz vs Betard Sparta Wrocław pobierz program [755]
2023-05-19 18:00 Fogo Unia Leszno vs Włókniarz Częstochowa pobierz program [947]
2023-05-15 19:15 Platinum Motor Lublin vs Cellfast Wilki Krosno pobierz program [800]
2023-05-07 19:15 Betard Sparta Wrocław vs ebut.pl Stal Gorzów pobierz program [785]
2023-05-07 16:30 Platinum Motor Lublin vs Fogo Unia Leszno pobierz program [829]
2023-05-05 20:30 Apator Toruń vs GKM Grudziądz pobierz program [917]
2023-05-05 18:00 Tauron Włókniarz Częstochowa vs Cellfast Wilki Krosno pobierz program [1025]
2023-04-30 19:15 Cellfast Wilki Krosno vs ZOOleszcz GKM Grudziądz pobierz program [844]
2023-04-30 16:30 Betard Sparta Wrocław vs Tauron Włókniarz Częstochowa pobierz program [754]
2023-04-28 20:30 Stal Gorzów vs Motor Lublin pobierz program [986]
2023-04-28 18:00 Unia Leszno vs Apator Toruń pobierz program [1094]
2023-04-27 20:30 Platinum Motor Lublin vs Betard Sparta Wrocław pobierz program [1195]
.