Mecze - Krajowa Liga Żużlowa (2 Liga)

Data i godzina Mecz Program
2024-05-19 16:00 Unia Tarnów vs OK Kolejarz Opole pobierz program [152]
2024-05-19 15:15 Lokomotiv Daugavpils vs Polonia Piła pobierz program [47]
2024-05-11 16:30 Unia Tarnów vs Polonia Piła pobierz program [200]
2024-04-28 17:00 Trans MF Landshut Devils vs Unia Tarnów pobierz program [88]
2024-04-28 14:00 OK Kolejarz Opole vs Optibet Lokomotiv Daugavpils pobierz program [124]
2024-04-27 14:00 Polonia Piła vs Ultrapur Start Gniezno pobierz program [256]
2024-04-21 14:00 OK Kolejarz Opole vs Trans MF Landshut Devils pobierz program [71]
2024-04-21 13:15 Optibet Lokomotiv Daugavpils vs Ultrapur Start Gniezno pobierz program [87]
2024-04-20 14:00 Unia Tarnów vs Polonia Piła pobierz program [137]
2024-03-31 16:30 Ultrapur Start Gniezno vs Unia Tarnów pobierz program [410]
2024-03-30 15:00 Polonia Piła vs Kolejarz Opole pobierz program [201]
2024-03-27 14:00 SPARING - PSŻ Poznań vs Cellfast Wilki Krosno pobierz program [162]
2024-03-24 15:00 SPARING - Innpro ROW Rybnik vs Tauron Włókniarz Częstochowa pobierz program [42]
2023-10-07 16:30 Texom Stal Rzeszów vs Ultrapur Start Gniezno pobierz program [272]
2023-09-30 16:30 Ultrapur Start Gniezno vs Texom Stal Rzeszów pobierz program [362]
2023-09-17 17:00 Texom Stal Rzeszów vs Grupa Azoty Unia Tarnów pobierz program [220]
2023-09-16 16:30 Ultrapur Start Gniezno vs OK Bedmet Kolejarz Opole pobierz program [294]
2023-09-10 15:00 OK Bedmet Kolejarz Opole vs Ultrapur Start Gniezno pobierz program [189]
2023-09-09 14:00 Grupa Azoty Unia Tarnów vs Texom Stal Rzeszów pobierz program [430]
2023-08-26 14:00 Texom Stal Rzeszów vs Grupa Azoty Unia Tarnów pobierz program [335]
2023-08-19 14:00 OK Bedmet Kolejarz Opole vs Enea Polonia Piła pobierz program [162]
2023-08-18 19:00 Texom Stal Rzeszów vs Metalika Recycling Kolejarz Rawicz pobierz program [113]
2023-08-13 17:00 Grupa Azoty Unia Tarnów vs OK Bedmet Kolejarz Opole pobierz program [169]
2023-08-13 17:00 Ultrapur Start Gniezno vs Optibet Lokomotiv Daugavpils pobierz program [92]
2023-08-12 14:00 Metalika Recycling Kolejarz Rawicz vs Ultrapur Start Gniezno pobierz program [116]
2023-08-06 15:00 OK Bedmet Kolejarz Opole vs Enea Polonia Piła pobierz program [33]
2023-08-05 14:00 Texom Stal Rzeszów vs Metalika Recycling Kolejarz Rawicz pobierz program [46]
2023-07-23 15:00 Optibet Lokomotiv Daugavpils vs Texom Stal Rzeszów pobierz program [71]
2023-07-22 14:00 Metalika Recycling Kolejarz Rawicz vs OK Bedmet Kolejarz Opole pobierz program [116]
2023-07-09 15:00 OK Bedmet Kolejarz Opole vs Optibet Lokomotiv Daugavpils pobierz program [114]
2023-07-08 14:30 Texom Stal Rzeszów vs Ultrapur Start Gniezno pobierz program [251]
2023-07-02 17:00 Ultrapur Start Gniezno vs OK Bedmet Kolejarz Opole pobierz program [176]
2023-07-02 15:15 Optibet Lokomotiv Daugavpils vs Grupa Azoty Unia Tarnów pobierz program [51]
2023-07-01 14:00 Metalika Recycling Kolejarz Rawicz vs Enea Polonia Piła pobierz program [145]
2023-06-18 17:00 Grupa Azoty Unia Tarnów vs Start Gniezno pobierz program [171]
2023-06-18 15:00 Kolejarz Opole: vs Stal Rzeszów: pobierz program [178]
2023-06-17 17:00 Enea Polonia Piła vs Optibet Lokomotiv Daugavpils pobierz program [97]
2023-06-17 16:00 Enea Polonia Piła vs Optibet Lokomotiv Daugavpils pobierz program [48]
2023-06-04 16:00 Texom Stal Rzeszów vs OK Bedmet Kolejarz Opole pobierz program [209]
2023-06-03 14:00 Start Gniezno vs Grupa Azoty Unia Tarnów pobierz program [184]
2023-05-27 14:00 Start Gniezno vs Texom Stal Rzeszów pobierz program [263]
2023-05-21 16:00 Unia Tarnów vs Lokomotiv Daugavpils pobierz program [151]
2023-05-21 15:00 Polonia Piła vs Kolejarz Rawicz pobierz program [131]
2023-05-21 15:00 Kolejarz Opole vs Start Gniezno pobierz program [191]
2023-05-14 16:00 Start Gniezno vs Kolejarz Rawicz pobierz program [91]
2023-05-07 16:00 Kolejarz Rawicz vs Unia Tarnów pobierz program [111]
2023-05-07 15:00 Optibet Lokomotiv Daugavpils vs OK Bedmet Kolejarz Opole pobierz program [50]
2023-05-07 14:00 Enea Polonia Piła vs Start Gniezno pobierz program [207]
2023-05-06 14:00 Start Gniezno vs Texom Stal Rzeszów pobierz program [106]
2023-04-30 15:00 Kolejarz Opole vs Kolejarz Rawicz pobierz program [183]
2023-04-30 14:00 Texom Stal Rzeszów vs Optibet Lokomotiv Daugavpils pobierz program [181]
2023-04-29 17:00 Unia Tarnów vs Polonia Piła pobierz program [187]
2023-04-23 15:00 Polonia Piła vs Kolejarz Opole pobierz program [164]
2023-04-22 14:00 Kolejarz Rawicz vs Stal Rzeszów pobierz program [207]
2023-04-20 18:00 Unia Tarnów vs Stal Rzeszów pobierz program [294]
2023-04-16 15:00 OK Bedmet Kolejarz Opole vs Unia Tarnów pobierz program [175]
2023-04-16 14:00 Texom Stal Rzeszów vs Polonia Piła pobierz program [224]
2023-04-15 14:00 Start Gniezno vs Kolejarz Rawicz pobierz program [117]
2023-04-08 16:00 Kolejarz Rawicz vs Lokomotiv Daugavpils pobierz program [158]
2023-04-08 14:00 Unia Tarnów vs Texom Stal Rzeszów pobierz program [216]
2022-09-18 13:30 OK Bedmet Kolejarz Opole vs SpecHouse PSŻ Poznań pobierz program [388]
2022-09-11 13:00 PSŻ Poznań vs Kolejarz Opole pobierz program [278]
2022-08-28 17:00 SpecHouse PSŻ Poznań vs Metalika Recycling Kolejarz Rawicz pobierz program [99]
2022-08-21 17:00 Metalika Recycling Kolejarz Rawicz vs SpecHouse PSŻ Poznań pobierz program [105]
2022-08-20 16:00 OK Bedmet Kolejarz Opole vs Optibet Lokomotiv Daugavpils pobierz program [149]
2022-08-14 17:15 Optibet Lokomotiv Daugavpils vs OK Bedmet Kolejarz Opole pobierz program [79]
2022-07-24 17:00 SpecHouse PSŻ Poznań vs Unia Tarnów pobierz program [90]
2022-07-24 17:00 Kolejarz Rawicz vs Polonia Piła pobierz program [83]
2022-07-23 14:00 OK Bedmet Kolejarz Opole vs Texom Stal Rzeszów pobierz program [170]
2022-07-17 17:00 Unia Tarnów vs Optibet Lokomotiv Daugavpils pobierz program [88]
2022-07-17 13:00 Stal Rzeszów vs Kolejarz Rawicz pobierz program [99]
2022-07-16 14:00 Budmax-Stal Polonia Piła vs SpecHouse PSŻ Poznań pobierz program [106]
2022-07-10 14:00 SpecHouse PSŻ Poznań vs Optibet Lokomotiv Daugavpils pobierz program [137]
2022-07-09 16:00 Texom Stal Rzeszów vs Unia Tarnów pobierz program [185]
2022-07-08 17:45 Optibet Lokomotiv Daugavpils vs Bedmet OK Kolejarz Opole pobierz program [30]
2022-07-03 17:15 Optibet Lokomotiv Daugavpils vs Budmax-Stal Polonia Piła pobierz program [40]
2022-07-03 17:00 SpecHouse PSŻ Poznań vs Texom Stal Rzeszów pobierz program [80]
2022-07-02 14:00 Kolejarz Rawicz vs Kolejarz Opole pobierz program [156]
2022-06-26 16:00 Budmax-Stal Polonia Piła vs Unia Tarnów pobierz program [99]
2022-06-25 14:00 Bedmet OK Kolejarz Opole vs SpecHouse PSŻ Poznań pobierz program [185]
2022-06-19 16:00 Unia Tarnów vs Texom Stal Rzeszów pobierz program [156]
2022-06-18 14:00 PSŻ Poznań vs Kolejarz Rawicz pobierz program [112]
2022-06-12 16:00 Bedmet OK Kolejarz Opole: vs Unia Tarnów: pobierz program [98]
2022-06-12 16:00 Kolejarz Rawicz vs Lokomotiv Daugavpils pobierz program [75]
2022-06-11 19:00 Texom Stal Rzeszów vs Budmax-Stal Polonia Piła pobierz program [119]
2022-06-05 17:15 Optibet Lokomotiv Daugavpils vs SpecHouse PSŻ Poznań pobierz program [53]
2022-06-04 16:30 Unia Tarnów vs Kolejarz Rawicz pobierz program [104]
2022-06-04 14:00 Budmax-Stal Polonia Piła vs Bedmet OK Kolejarz Opole pobierz program [175]
2022-05-29 16:00 Bedmet OK Kolejarz Opole vs Budmax-Stal Polonia Piła pobierz program [159]
2022-05-28 14:00 Metalika Recycling Kolejarz Rawicz vs Unia Tarnów pobierz program [133]
2022-05-22 17:15 Lokomotiv Daugavpils vs Kolejarz Rawicz pobierz program [47]
2022-05-21 16:00 Unia Tarnów vs Kolejarz Opole pobierz program [139]
2022-05-21 14:00 Polonia Piła vs Stal Rzeszów pobierz program [167]
2022-05-15 16:00 Polonia Piła vs Kolejarz Rawicz pobierz program [138]
2022-05-13 19:00 Texom Stal Rzeszów vs Bedmet OK Kolejarz Opole pobierz program [139]
2022-05-08 17:00 Kolejarz Rawicz vs PSŻ Poznań pobierz program [138]
2022-05-08 15:00 Bedmet OK Kolejarz Opole vs Optibet Lokomotiv Daugavpils pobierz program [122]
2022-05-01 15:15 Optibet Lokomotiv Daugavpils vs Texom Stal Rzeszów pobierz program [61]
2022-05-01 15:00 SpecHouse PSŻ Poznań vs Bedmet OK Kolejarz Opole pobierz program [140]
2022-04-30 14:00 Unia Tarnów vs Budmax-Stal Polonia Piła pobierz program [225]
.