Mecze - Pozostałe zawody

Data i godzina Zawody Program
2024-05-25 19:00 Eliminacje do GP 2025 w Lonigo pobierz program
2024-05-25 16:00 Finał Brązowego Kasku w Pile pobierz program
2024-05-25 14:20 Eliminacje do GP 2025 w Żarnowicy pobierz program
2024-04-07 14:00 Finał MPPK (Mistrzostwa Polski Par Klubowych) w Poznaniu pobierz program
2024-04-06 14:00 Mistrzostwa Europy w Grudziądzu pobierz program
2024-04-05 19:00 IMME w Łodzi pobierz program
2024-04-01 14:00 Finał Złotego Kasku w Opolu pobierz program
2024-03-30 13:30 XVIII Memoriał Edwarda Jancarza pobierz program
2024-03-24 14:30 Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych im. Mieczysława Połukarda w Bydgoszczy pobierz program
2024-03-23 14:00 Memoriał Bronisława Idzikowskiego i Marka Czernego pobierz program
2024-03-18 20:00 Memoriał Petera Cravena w Manchesterze pobierz program
2023-10-14 15:00 IM 2. Ligi Żużlowej pobierz program
2023-09-22 19:00 4 Finał SEC w Pardubicach: pobierz program
2023-09-09 20:00 SEC w Bydgoszczy pobierz program
2023-09-04 19:00 Finał IMP w Łodzi pobierz program
2023-08-30 18:00 Finał MIMP w Lublinie pobierz program
2023-08-19 17:00 Finał IMEJ w Gorzowie pobierz program
2023-08-19 14:00 SGP Challenge w Gislaved pobierz program
2023-08-11 17:00 Finał SON U21 w Rydze pobierz program
2023-08-05 19:00 2. Finał TAURON SEC w Guestrow pobierz program
2023-07-30 19:00 3. Finał IMP - Krosno pobierz program
2023-07-29 20:00 Finał DPŚ we Wrocławiu pobierz program
2023-07-28 19:00 Baraż DPŚ we Wrocławiu pobierz program
2023-07-26 19:00 2. półfinał DPŚ we Wrocławiu pobierz program
2023-07-25 19:00 1. półfinał DPŚ we Wrocławiu pobierz program
2023-07-08 14:00 Polska vs Reszta Świata pobierz program
2023-06-17 17:00 TAURON SEC 2023 w Częstochowie pobierz program
2023-06-08 19:00 1. finał IMP w Rzeszowie pobierz program
2023-05-20 19:15 Eliminacje do SGP2 w Krsko pobierz program
2023-05-20 19:00 Eliminacje do SGP2 w Vojens pobierz program
2023-05-20 17:20 Eliminacje do SGP2 w Pardubicach pobierz program
2023-05-14 14:30 SEC Challenge w Nagyhalasz pobierz program
2023-05-11 19:00 IMP Challenge w Grudziądzu pobierz program
2023-05-06 16:15 Finał Złotego Kasku w Opolu pobierz program
2023-05-03 16:00 Finał Brązowego Kasku w Gorzowie pobierz program
2023-05-01 16:00 Finału Srebrnego Kasku w Częstochowie pobierz program
2023-04-29 16:15 Eliminacje do SEC w Daugavpils pobierz program
2023-04-25 15:15 Eliminacje do SEC w Terenzano pobierz program
2023-04-22 14:00 Finał Mistrzostw Europy w Stralsund pobierz program
2023-04-15 14:00 Mistrzostwa Europy w Gdańsku - Finał A pobierz program
2023-04-03 20:30 Memoriał Petera Cravena pobierz program
2023-04-02 16:30 Finał MPPK (Mistrzostwa Polski Par Klubowych) w Rzeszowie pobierz program
2023-04-01 16:30 PGE IMME im. Zenona Plecha w Toruniu pobierz program
2023-03-26 14:00 Memoriał Alfreda Smoczyka w Lesznie pobierz program
2023-03-26 14:00 Memoriał Alfreda Smoczyka w Lesznie pobierz program
2023-03-25 15:00 Mistrzostwa Piotra Protasiewicza pobierz program
2023-03-25 15:00 49. Memoriał Bronisława Idzikowskiego i Marka Czernego pobierz program
2023-03-20 20:30 Memoriał Petera Cravena pobierz program
2023-03-19 16:00 Turniej Stuarta Robsona w Middlesbrough pobierz program
2022-09-30 19:00 3. Finał SGP2 w Toruniu pobierz program
2022-09-05 19:00 3. finał IMP w Rzeszowie pobierz program
2022-09-03 19:00 3. finał TAURON SEC w Łodzi pobierz program
2022-08-27 14:15 Finał MEP w Slangerup pobierz program
2022-08-15 19:00 2. finał IMP w Krośnie pobierz program
2022-08-06 19:00 1 finał TAURON SEC w Guestrow pobierz program
2022-07-30 19:00 Finał SON w Vojens pobierz program
2022-07-29 19:00 Finał SON U21 w Vojens pobierz program
2022-07-28 19:00 2. półfinał SON w Vojens pobierz program
2022-07-27 19:00 1. półfinał SON w Vojens pobierz program
2022-07-16 14:00 Mistrzostwa Europy Par do lat 19 - Ryga pobierz program
2022-07-09 19:00 1. finał IMP w Grudziądzu pobierz program
2022-07-02 19:00 1. runda TAURON SEC 2022 w Rybniku pobierz program
2022-06-18 19:15 SEC Challenge w Krsko pobierz program
2022-05-31 17:00 Arged Malesa Ostrów U-24 vs Włókniarz Częstochowa U-24 pobierz program
2022-05-31 17:00 GKM Grudziądz U-24 vs KS Toruń U-24 pobierz program
2022-05-27 19:00 Finał SGP2 w Pradze pobierz program
2022-05-24 18:00 Półfinał IMP w Gdańsku pobierz program
2022-05-21 15:00 Eliminacje do SEC w Nagyhalasz pobierz program
2022-05-15 14:00 Finał mistrzostw Europy w Poznaniu pobierz program
2022-05-10 17:00 Motor Lublin U-24 vs GKM Grudziądz U-24 pobierz program
2022-05-10 17:00 WTS Sparta Wrocław U-24 vs Unia Leszno U-24 pobierz program
2022-05-10 14:30 Stal Gorzów U-24 vs KS Toruń U-24 pobierz program
2022-05-09 14:30 Stal Gorzów U-24 vs KS Toruń U-24 pobierz program
2022-05-04 17:30 Ćwierćfinał IMP w Łodzi pobierz program
2022-05-04 17:00 Ćwierćfinał IMP w Tarnowie pobierz program
2022-05-04 16:30 Ćwierćfinał IMP w Gdańsku pobierz program
2022-05-04 16:00 Ćwierćfinał IMP w Poznaniu pobierz program
2022-05-03 17:00 Agromix Polcopper Unia Leszno U-24 vs Stal Gorzów U-24 pobierz program
2022-05-03 17:00 Motor Lublin U-24 vs Włókniarz Częstochowa U-24 pobierz program
2022-05-03 17:00 KS Toruń U-24 vs Arged Malesa Ostrów U-24 pobierz program
2022-05-03 17:00 GKM Grudziądz U-24 vs WTS Sparta Wrocław U-24 pobierz program
2022-05-02 18:00 Reprezentacja Polski vs Reszta Świata pobierz program
2022-05-02 17:00 Arged Malesa Ostrów U-24 vs GKM Grudziądz U-24 pobierz program
2022-04-26 17:00 Włókniarz Częstochowa U-24 vs Unia Leszno U-24 pobierz program
2022-04-18 14:00 Finał Złotego Kasku w Opolu pobierz program
2022-04-15 16:30 Finał Srebrnego Kasku w Ostrówie Wielkopolskim pobierz program
2022-04-02 15:00 PGE IMME im. Zenona Plecha - Toruń pobierz program
2022-04-01 18:30 Turniej o Koronę B. Chrobrego w Gnieźnie pobierz program
2022-03-27 19:00 72 Memoriał Alfreda Smoczyka pobierz program
2022-03-25 17:00 Kryterium Asów w Bydgoszczy pobierz program
2021-10-01 17:00 3. finał IMŚJ w Pardubicach pobierz program
2021-09-25 19:00 II finał IMŚJ w Krośnie pobierz program
2021-09-24 19:15 IM 2. Ligi w Wittstocku pobierz program
2021-09-19 13:00 IM eWinner 1. Ligi w Gdańsku pobierz program
2021-09-18 18:00 2. połfinał SoN w Daugavpils pobierz program
2021-09-18 14:00 Memoriał Rycerzy Speedwaya pobierz program
2021-09-10 19:00 Finał DMŚJ w Bydgoszczy pobierz program
2021-09-08 17:30 Finał MIMP w Częstochowie pobierz program
2021-09-04 19:00 I finał IMŚJ w Stralsund pobierz program
2021-09-04 18:00 Mecz Narodów w Łodzi pobierz program
2021-08-21 14:00 SGP Challenge - Żarnovica pobierz program
2021-07-18 20:05 Memoriał Edwarda Jancarza pobierz program
2021-07-11 17:30 Finał IMP w Lesznie pobierz program
2021-07-10 19:00 Finał SEC w Rybniku pobierz program
2021-07-03 19:00 3. finał SEC w Gdańsku pobierz program
2021-06-26 20:00 2. Finał SEC w Gustrow pobierz program
2021-06-26 15:00 Eliminacje do IME U19 w Divisovie pobierz program
2021-06-21 19:00 Finał Złotego Kasku w Zielonej Górze pobierz program
2021-06-19 20:00 Eliminacje do GP 2022 w Glasgow pobierz program
2021-06-19 19:00 Eliminacje do GP 2022 w Terenzano pobierz program
2021-06-19 19:00 Eliminacje do GP 2022 w Gorican pobierz program
2021-06-19 15:00 Eliminacje do GP 2022 w Nagyhalasz pobierz program
2021-06-18 19:30 PGE IMME 2021 im. Zenona Plecha pobierz program
2021-06-16 19:00 1. finał SEC w Bydgoszczy pobierz program
2021-06-12 14:00 Eliminacje do IMŚJ w Daugavpils pobierz program
2021-06-09 18:30 Półfinał IMP w Gnieźnie pobierz program
2021-06-09 17:00 Półfinał IMP w Krośnie pobierz program
2021-06-05 15:00 Mistrzostwa Europy Par U19 w Gdańsku pobierz program
2021-05-22 16:00 SEC Challenge w Pardubicach pobierz program
2021-05-20 17:00 Finał Srebrnego Kasku w Bydgoszczy pobierz program
2021-05-01 15:00 Finał Brązowego Kasku w Gdańsku pobierz program
2021-04-22 17:00 Ćwierćfinał IMP w Bydgoszczy pobierz program
2021-04-22 16:00 Ćwierćfinał IMP w Łodzi pobierz program
2021-04-22 15:00 Ćwierćfinał IMP w Rawiczu pobierz program
2020-10-17 19:00 2. finał SoN w Lublinie pobierz program
2020-10-16 19:00 1. finał SoN w Lublinie pobierz program
2020-09-29 18:00 Polska vs Rosja pobierz program
2020-09-28 20:30 Finał IM W.Brytanii w Manchesterze pobierz program
2020-09-21 17:30 Finał MIMP w Zielonej Górze pobierz program
2020-09-07 19:00 Finał IMP w Lesznie pobierz program
2020-08-26 18:00 Finał Srebrnego Kasku w Gdańsku pobierz program
2020-08-22 19:00 GP Challenge w Gorican pobierz program
2020-08-15 19:15 PGE IMME 2020 w Toruniu pobierz program
2020-08-05 19:00 Finał MPPK (Mistrzostwa Polski Par Klubowych) w Gdańsku pobierz program
2020-07-29 19:00 5. finał TAURON SEC w Toruniu pobierz program
2020-07-27 18:45 Finał Złotego Kasku w Bydgoszczy pobierz program
2020-07-23 19:00 3. finał TAURON SEC w Gnieźnie pobierz program
2020-07-22 19:00 4. finał TAURON SEC w Rybniku pobierz program
2020-07-15 19:00 3. finał TAURON SEC w Gnieźnie pobierz program
2020-06-08 17:00 2. finał TAURON SEC w Bydgoszczy pobierz program
2020-06-04 17:00 1 Finał TAURON SEC 2020 pobierz program
2019-09-29 18:00 4. finał TAURON SEC w Chorzowie pobierz program
2019-09-21 14:10 Puchar Nice 1.LŻ w Gnieźnie pobierz program
2019-09-13 19:30 Night of the Fights pobierz program
2019-09-13 19:30 Finał Złotego Kasku w Gdańsku pobierz program
2019-09-12 18:30 Finał Srebrnego Kasku w Grudziądzu pobierz program
2019-09-12 17:00 Finał IM Rosji w Togliatti pobierz program
2019-08-10 18:00 3. finał TAURON SEC w Vojens pobierz program
2019-07-27 18:00 2. finału Tauron SEC w Toruniu pobierz program
2019-07-21 17:00 2. finał SoN w Togliatti pobierz program
2019-07-20 17:00 1. finał SoN w Togliatti pobierz program
2019-07-14 19:00 Finał IMP w Lesznie pobierz program
2019-07-12 19:00 PGE IMME w Gdańsku pobierz program
2019-05-25 15:00 SEC Challenge w Nagyhalasz pobierz program
2019-05-04 19:00 1. półfinał SoN w Landshut pobierz program
2019-05-01 19:15 Eliminacje do SEC w Krsko pobierz program
2019-05-01 16:15 Eliminacje do SEC w Równe pobierz program
2019-04-27 19:15 Eliminacje do SEC w Gorican pobierz program
2019-04-27 16:00 Eliminacje do SEC w Poznaniu pobierz program
2019-04-20 14:45 Finał Złotego Kasku w Pile pobierz program
2019-04-02 16:30 Eliminacje Złotego Kasku w Tarnowie pobierz program
2019-04-02 16:00 Eliminacje Złotego Kasku w Ostrowie pobierz program
2019-04-02 16:00 Eliminacje Złotego Kasku w Pile pobierz program
2019-03-31 17:45 XVI Memoriał Edwarda Jancarza pobierz program
2019-03-24 15:15 Memoriał A.Smoczyka w Lesznie pobierz program
2019-03-24 14:45 Północ vs Południe pobierz program
2018-09-15 20:00 4. Finał Tauron SEC w Chorzowie pobierz program
2018-08-18 18:00 3. Finał SEC w Daugavpils pobierz program
2018-08-05 18:00 IMME w Gdańsku pobierz program
2018-08-04 19:00 Finał IMP w Lesznie pobierz program
2018-07-22 17:00 Memoriał Nazimka w Rzeszowie pobierz program
2018-07-14 18:00 Finał SEC w Gustrow pobierz program
2018-07-08 14:00 Puchar Nice 1.LŻ w Gdańsku pobierz program
2018-06-23 19:00 1. finał SEC w Gnieźnie pobierz program
2018-06-08 19:00 1. finał Speedway of Nations we Wrocławiu pobierz program
2018-05-19 21:00 3. runda el. do GP 2019 w Lonigo pobierz program
2018-05-19 14:30 2. runda el. do GP 2019 w Slangerup pobierz program
2018-05-19 14:30 1. runda el. do GP 2019 w Żarnowicy pobierz program
2018-05-03 14:45 Finał MPPK (Mistrzostwa Polski Par Klubowych) w Ostrowie Wlkp. pobierz program
2018-04-26 16:30 Eliminacje Srebrnego Kasku w Rzeszowie pobierz program
2018-04-26 15:30 I półfinał el. do SEC w Bałakowie pobierz program
2017-10-01 15:00 Memoriał Alfreda Smoczyka w Lesznie pobierz program
2017-08-05 17:00 3. finał SEC w Hallstavik pobierz program
2017-07-15 17:30 2. finał SEC w Güstrow pobierz program
2017-07-08 19:00 Finał DPŚ w Lesznie pobierz program
2017-07-07 19:00 Baraż DPŚ w Lesznie pobierz program
2017-07-04 19:00 2. półfinał DPŚ w Vastervik pobierz program
2017-07-02 19:00 Finał IMP w Gorzowie pobierz program
2017-07-01 20:00 1. Półfinał DPŚ w King's Lynn pobierz program
2017-06-30 19:00 I finał SEC w Toruniu pobierz program
2017-06-09 18:00 Półfinał IMP w Ostrowie pobierz program
2017-05-26 17:30 Ćwierćfinał IMP w Gnieźnie pobierz program
2017-05-26 16:30 Ćwierćfinał IMP w Poznaniu pobierz program
2017-05-25 18:00 Speedway Best Pairs w Landshut pobierz program
2017-05-25 17:00 Ćwierćfinał IMP w Rawiczu pobierz program
2017-05-25 17:00 Ćwierćfinał IMP w Krośnie pobierz program
2017-05-20 19:15 SEC Challenge w Gorican pobierz program
2017-05-01 16:00 Finał Srebrnego Kasku w Krośnie pobierz program
2017-04-20 17:30 Finał Złotego Kasku w Zielonej Górze pobierz program
2017-04-09 16:30 Memoriał Edwarda Jancarza w Gorzowie pobierz program
2017-04-07 18:00 Memoriał Alfreda Smoczyka w Lesznie pobierz program
2017-04-02 15:00 POLSKA vs RESZTA ŚWIATA pobierz program
2017-04-01 14:00 Finał Nice Cup w Świętochłowicach pobierz program
2017-03-31 17:30 Eliminacje Złotego Kasku w Lublinie pobierz program
2017-03-31 17:00 Memoriał Rycerzy Speedwaya w Zielonej Górze pobierz program
2017-03-30 16:00 Eliminacje Złotego Kasku w Gnieźnie pobierz program
2017-03-30 16:00 Eliminacje Złotego Kasku w Rawiczu pobierz program
2016-09-30 18:30 66. Memoriał im. Alfreda Smoczyka w Lesznie pobierz program
2016-09-17 19:00 4. finał SEC w Rybniku pobierz program
2016-09-02 20:15 Polska vs Dania pobierz program
2016-08-28 15:00 IMME w Gdańsku pobierz program
2016-08-06 17:00 2 finał SEC w Daugavpils pobierz program
2016-08-06 16:45 Finał Srebrnego Kasku w Rawiczu pobierz program
2016-07-30 20:00 Finał DPŚ w Manchesterze pobierz program
2016-07-29 20:00 Baraż DPŚ w Manchesterze pobierz program
2016-07-24 00:00 Finału Brązowego Kasku w Opolu pobierz program
2016-07-23 19:00 1 Półfinał DPŚ w Vojens pobierz program
2016-07-16 19:00 1. Finał SEC w Gustrow pobierz program
2016-07-01 18:30 Finał IMP w Lesznie pobierz program
2016-06-04 20:00 III runda Speedway Best Pairs w Ostrowie Wlkp. pobierz program
2016-06-04 15:15 2. półfinał DMŚJ w Pilznie pobierz program
2016-05-26 15:00 SEC Challenge w Olching pobierz program
2016-05-19 15:00 Półfinał IMP w Krośnie pobierz program
2016-05-19 15:00 Półfinał IMP w Rawiczu pobierz program
2016-05-16 14:00 Polska vs Reszta Świata pobierz program
2016-05-05 15:00 Speedway Best Pairs w Landshut pobierz program
2016-04-30 14:00 I półfinał SEC w Debreczynie pobierz program
2016-04-25 17:00 Finał Złotego Kasku - Tarnów pobierz program
2016-04-21 17:00 1/4 finału IMP w Opolu pobierz program
2016-04-21 17:00 1/4 finału IMP w Pile pobierz program
2016-04-21 17:00 1/4 finału IMP w Rzeszowie pobierz program
2016-04-21 17:00 1/4 finału IMP w Łodzi pobierz program
2016-04-14 17:00 Finał Złotego Kasku w Tarnowie pobierz program
2016-04-06 16:30 Półfinał krajowych eliminacji do IMŚJ w Ostrowie Wlkp. pobierz program
2016-04-06 16:00 Półfinał krajowych eliminacji do IMŚJ w Rawiczu pobierz program
2016-04-05 16:30 Eliminacje Złotego Kasku w Częstochowie pobierz program
2016-04-03 18:30 Memoriał im. Edwarda Jancarza w Gorzowie pobierz program
2016-04-02 17:00 I runda Speedway Best Pairs w Toruniu pobierz program
2016-03-31 16:30 Eliminacje Złotego Kasku w Bydgoszczy pobierz program
2016-03-31 16:00 Eliminacje Złotego Kasku w Krakowie pobierz program
2016-03-31 15:00 Eliminacje Złotego Kasku w Częstochowie pobierz program
2015-10-24 15:00 65. Memoriał Alfreda Smoczyka pobierz program
2015-09-26 15:00 Finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych w Gorzowie Wlkp. pobierz program
2015-09-19 19:00 4. Finał SEC w Ostrowie pobierz program
2015-09-19 15:30 III turniej LOTTO Poznań Speedway Cup pobierz program
2015-09-05 17:00 Międzynarodowe Indywidualne Mistrzostwa Nice PLŻ O Koronę Bolesława Chrobrego w Gnieźnie pobierz program
2015-08-15 19:00 3. Finał SEC w Kumli pobierz program
2015-07-18 16:30 Turniej o Puchar Św. Dominika w Gdańsku pobierz program
2015-07-11 19:00 2. Finał SEC w Landshut pobierz program
2015-07-05 19:00 Finał IMP w Gorzowie pobierz program
2015-06-20 19:00 1. Finał SEC w Toruniu pobierz program
2015-06-13 19:00 Finał DPŚ w Vojens pobierz program
2015-06-11 19:00 Baraż DPŚ w Vojens pobierz program
2015-06-08 19:00 2. Półfinał DPŚ w King's Lynn pobierz program
2015-06-06 19:00 1. Półfinał DPŚ w Gnieźnie pobierz program
2015-06-05 19:00 Challenge IME w Toruniu pobierz program
2015-05-30 19:00 Challenge IME w Lendavie pobierz program
2015-05-25 14:00 4. Runda Kwalifikacyjna eliminacji do IMŚ w Abensbergu pobierz program
2015-05-16 21:00 1. Półfinał IME w Lamothe-Landerron pobierz program
2015-05-16 15:00 2. Półfinał IME w Daugavpils pobierz program
2015-05-09 20:00 III runda Speedway Best Pairs Cup w Esbjergu pobierz program
2015-05-08 16:30 Finał krajowych eliminacji IMŚJ w Lublinie pobierz program
2015-05-03 16:00 3. Runda Kwalifikacyjna eliminacji do IMŚ w Lonigo pobierz program
2015-05-01 18:00 Reprezentacja Polski vs Reprezentacja Danii pobierz program
2015-05-01 00:00 3. Półfinał IME w Debreczynie pobierz program
2015-04-30 19:00 1. półfinał eliminacji do SEC w Debreczynie pobierz program
2015-04-25 18:00 FIM World Speedway League w Gorzowie pobierz program
2015-04-22 16:00 2. turniej zaplecza kadry juniorów w Toruniu pobierz program
2015-04-16 16:45 Półfinał krajowych eliminacji IMŚJ w Rawiczu pobierz program
2015-04-14 18:00 Finał Złotego Kasku w Lublinie pobierz program
2015-04-11 20:00 II runda Speedway Best Pairs Cup w Gustrow pobierz program
2015-03-29 15:00 Testimonial Chrisa Harrisa w Coventry pobierz program
2015-03-29 15:00 Finał MPPK (Mistrzostwa Polski Par Klubowych) w Lesznie pobierz program
2015-03-29 15:00 Memoriał Rycerzy Speedwaya w Zielonej Górze pobierz program
2015-03-28 18:30 I runda Speedway Best Pairs Cup w Toruniu pobierz program
2015-03-26 16:00 Eliminacje Złotego Kasku w Pile pobierz program
2015-03-26 15:30 Eliminacje Złotego Kasku w Rawiczu pobierz program
2015-03-26 15:30 Eliminacje Złotego Kasku w Krośnie pobierz program
.